Bonnie Tyler a Chris Norman vystoupí v Liberci 12. března 2021

Bonnie Tyler a Chris Norman

12. března 2021 se v liberecké hale Home Credit Arena odehraje historicky první společný koncert Bonnie Tyler a Chrise Normana v České republice.

Jedinečný dvojkoncert nabídne vskutku nezapomenutelný zážitek a večer plný hitů. Mezi nejznámější songy Bonnie Tyler patří takové pecky jako “Total Eclipse of the Heart”, “It’s a Heartache” nebo “Holding Out for a Hero”. Chris Norman není o nic pozadu – nazpíval slavné písně “Midnight Lady”, “Broken Heroes” nebo “Amazing”. Se Smokie pak má na kontě hity jako “Livin’ Next Door to Alice”, “I’ll Meet You at Midnight” nebo “Oh Carol”. Všechny tyto songy samozřejmě zazní i v Liberci.

Bonnie Tyler

Bonnie Tyler narozená jako Gaynor Hopkins je na scéně od 70. let minulého století. Poznávacím znamením je její charakteristický chraplavý hlas. Za svou dlouhou kariéru natočila hodně desek, prozatím poslední, v pořadí již sedmnáctá, vyšla 15. března 2019 a dostala název “Between the Earth and the Stars”. Spolupracovala na ní mj. právě s Chrisem Normanem, který pro ni spolu s Geoffem Carlinem napsal song “Battle of the Sexes”, duet s Rodem Stewartem.

Chris Norman

Chris Norman je známý anglický rockový zpěvák. S členy budoucí skupiny Smokie Alanem Silsonem a Terrym Uttleyem se poznal, když mu bylo teprve 12 let. Skupinu spolu založili o pár let později, tehdy ještě pod jiným názvem. Prvního velkého úspěchu dosáhli v roce 1975 se svým druhým albem “Changing All the Time”, které obsahovalo hit “If You Think You Know How to Love Me”.

O deset let později, v roce 1985, Norman opustil skupinu a vydal se na sólovou dráhu. Hned v dalším roce slavil velký úspěch s hitem “Midnight Lady”. Poté následovaly další úspěšné počiny a turné.

Nahrává a aktivně koncertuje dodnes. V dubnu 2012 proběhlo jeho historicky první turné po České republice.

Aktuální koncert měl původně proběhnout 4. dubna 2020, ale kvůli koronaviru byl přesunut nejdřív na 26. září 2020 a pak na stávající termín 12. března 2021. Vstupenky zakoupené na předešlé termíny zůstávají v platnosti.

Pokud máte Bonnie hodně rádi a chcete si ji užít na více akcích, není to její jediné vystoupení v Česku v nejbližší době. 2. prosince vystoupí v Praze, 3. prosince pak v Příbrami. Pak se vrátí o tři měsíce později: 7. března 2021 zahraje v Pardubicích, 8. března v Brně a 10. března se staví i u sousedů – v Martině.

 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Datum

12.03.2021

Čas

19:00

Cena

1190 - 1790 Kč

Více info

Facebook

Umístění

Home Credit Arena
Jeronýmova 494/20, Liberec
Kategorie

Organizátor

ŠIMMI AG a.s.
Webová stránka
http://www.simmiag.cz/
Facebook

Napsat komentář

fourteen + two =