Cult of Fire zahrají 5. září 2020 v Paláci Akropolis

Cult of Fire

V Praze v rámci svého prvního evropského turné zahrají koncert Cult of Fire. Jejich atmosférický metal s hinduistickými motivy zazní 5. září 2020 v Paláci Akropolis.

Nadcházející turné bude jedinečnou možností zažít Cult of Fire naživo – jinak totiž nehrají na festivalech ani nepodnikají jiná vystoupení. Formát velké tour byl vybrán speciálně pro tuto velkou evropskou jízdu, kdy kapela nabídne komplexní podívanou, speciální pódiový vizuál a setlist.

Na turné představí své nové dvojalbum “Moksha / Nirvana”, které v digitální podobě vyšlo 20. února 2020 a ve fyzické o měsíc později, 21. března 2020. Pražský koncert zahájí celé turné, které bude čítat celkem 20 zastávek po celé Evropě – v Londýně, Paříži, Budapešti, Vídni, Rize a dalších metropolích.

Cult of Fire jsou na scéně od roku 2010, ale prvotní nápad založit kapelu vznikl mnohem dříve. Někoho možná překvapí, že kapela je to česká, založená v Praze.

Jako speciální host vystoupí slovenští Malokarpatan. Představí svoji novou desku “Krupinské ohne”, která vyšla 20. března 2020.

Obě kapely patří mezi to nejzajímavější na československé scéně. Jak je vidět i z rozpisu turné, jsou velmi žádaní i za hranicemi místních luhů a hájů.

Jedná se o přesunutý termín koncertu. Vstupenky zakoupené na původní datum zůstávají v platnosti.

Událost je ukončena.

Datum

05.09.2020
Expired!

Cena

450 Kč

Více info

obscure.cz

Umístění

Palác Akropolis
Kubelíkova 1548/27, Praha
Kategorie

Organizátor

Obscure Promotion s.r.o.
Telefon
+420 242 483 020
Webová stránka
https://obscure.cz/
obscure.cz

Napsat komentář

20 − 4 =