Koncert Elvenking v Nové Chmelnici byl bohužel zrušen

Elvenking

Elvenking loni vydali skvělou desku “Reader Of The Runes – Divination” a v dubnu se v rámci “Divination Tour” měli představit i v Praze. Koncert ale byl odložen, a tak se na tyto Italy můžeme těšit 4. prosince 2020 v klubu Nová Chmelnice. Akce je zrušena.

Kvůli pokračující pandemii a novým restrikcím napříč Evropou jsme se rozhodli zrušit naše přesunuté “Divination Tour” v listopadu / prosinci 2020.
Turné bohužel nebude přeplánováno – kontaktujte prosím své prodejce vstupenek kvůli vrácení peněz.
Doufáme, že jste všichni zdraví a snad se znovu uvidíme již brzy.

Jako jedni z mála Elvenking přesouvali turné z jiných důvodů, než je koronavirus a související opatření. V jejich případě za to “mohl” zpěvák Damna, který trpí Crohnovou chorobou a zkraje roku musel kvůli ní podstoupit operaci. Rekonvalescence si nakonec vyžádala více času, než se původně předpokládalo, a tak muselo dojít k přeplánování termínů. Zlínský koncert byl při tom bohužel úplně zrušen.

Metalfest 2019: Davide Damna Moras z Elveking

Za svou kariéru, která započala v roce 1997, si Elvenking vydobyli své pevné místo mezi nejlepšími folk metalovými kapelami. Skupinu založili zpěvák Damna a kytarista Aydan, o pouhých pár let později, v roce 2000, podepsali smlouvu s vydavatelstvím AFM Records, kterému jsou věrní dodnes.

30. srpna 2019 vydali své prozatím poslední, v pořadí již desáté album “Reader Of The Runes – Divination” – koncepční desku, která je první kapitolou dobrodružné cesty do mystického světa run, magie a prastaré moci daleko za hranicemi viditelného.

Jako host se na turné představí španělská symphonic metalová kapela Last Days Of Eden, v jejímž čele stojí zpěvačka Ani M. Fojaco. V tvorbě Španělů jsou jasně patrné keltské prvky a melodie, postarají se tak o krásné doplnění folk metalového nářezu Elvenking.

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.

Koncert Elvenking v Nové Chmelnici byl bohužel zrušen

Událost je ukončena.

Datum

04.12.2020
Expired!

Cena

690 Kč

Umístění

Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219, Praha
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

eight + 17 =