Koncert Midnight v Praze je zrušen.

Midnight

Metalová kapela Midnight na podzim vyráží na evropské turné “Euro Trash Tour 2020” a přijede i do Prahy. 14. listopadu 2020 zahraje ve Futurum Music Bar. Akce je zrušena.

Turné MIDNIGHT je bohužel zrušeno. Držitelům našich e-ticketů budeme peníze vracet automaticky, předem děkujeme za strpení.

Tuto kapelu z Ohia založil Athenar, tehdy ještě člen Boulder, v roce 2003 jako svoji sólo bokovku. Plánoval jen vydat nějaká EP a splity, nakonec se ale z Midnight stal plnohodnotný projekt, který úspěšně prorazil v metalovém undergroundu. Texty kapely jsou plné chtíče, špíny a poklesků. A možná právě to láká fanoušky – za roky existence skupiny vznikla velká fanouškovská základna.

Metal v podání Midnight leze přímo z kanálu, ze skrytých zaplivaných koutů fantazie zvrhlíka a je silně inspirován poctivým heavy/speed metalem, takže jejich nakažlivé vyznění špinavého rock’n’rollu s příchutí black metalu 80. let řádně nakopává pozadí.

Album “Satanic Royalty” vydané v roce 2011 zajistilo kapele mezinárodní ohlasy a postavení novodobých klasiků. Deska “No Mercy for Mayhem” vydaná v roce 2014 dále rozvíjela rukopis Midnight a upevnila jejich postavení v undergroundu.

V roce 2017 se vrátili s hodně očekávaným třetím albem “Sweet Death a Ecstasy” a letos vydali novinku “Rebirth by Blasphemy”.

Na turné společně s Midnight vyrazí Red Death a Hellripper. Red Death z Washingtonu hrají thrashovější podobu metalu. Skotští Hellripper nabídnou poctivý black/speed old school.

Koncert Midnight v Praze je zrušen.

 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Datum

14.11.2020

Cena

450 Kč

Více info

Facebook

Umístění

Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha
Kategorie

Organizátor

Obscure Promotion s.r.o.
Telefon
+420 242 483 020
Webová stránka
https://obscure.cz/
Facebook

Napsat komentář

16 − 2 =