Orden Ogan zahrají ve Zlíně 10. dubna 2021

Orden Ogan

Orden Ogan přesunuli své plánované turné Final Days Tour 2020 na jaro 2021, což se týká i české zastávky, a do zlínského Masters of Rock Café nakonec zavítají 10. dubna 2021.

Název turné odkazuje na název alba “Final Days” – horké novinky z dílny Orden Ogan, která měla vyjít na sklonku léta, přesněji 28. srpna, ale její vydání bylo rovněž odloženo – na listopadový pátek třináctého.

Změna potkala i line up akce. Původně společně s Orden Ogan měli dorazit Grave Digger a Rage, kterým to ale na jaře bohužel nevyjde.

Grave Digger a Rage nejsou v novém termínu k dispozici, ale každému se ten balíček kapel opravdu líbil, takže si myslíme, že tomu dáme novou šanci někdy v budoucnu.

V dubnu nás tedy čeká balíček jiný, ale neméně lákavý: přijedou Brothers of Metal a Wind Rose. Švédská kapela Brothers of Metal vznikla už v roce 2012 pod názvem Prophecy of Ragnarök – tak se nakonec jmenovalo jejich debutové album vydané v roce 2017. V lednu 2020 vydali novou desku “Emblas Saga”, kterou s chutí představí na chystaném turné.

Další kapelou, která na jaře doprovodí Orden Ogan, je italská folk-metalová kapela Wind Rose. Tvorba mladých Italů je inspirovaná díly slavného J. R. R. Tolkiena a je věnovaná především trpasličímu rodu. Jejich prozatím poslední – a celkově čtvrté – album “Wintersaga” bylo vydáno v září 2019.

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.

Orden Ogan zahrají ve Zlíně 10. dubna 2021

Událost je ukončena.

Datum

10.04.2021
Expired!

Cena

od 750 Kč

Umístění

Masters of Rock Café
Tyršovo nábřeží 5497, Zlín
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz