Twilight Force se 8. října 2021 představí v Praze

Twilight Force

Švédská powermetalová skupina Twilight Force měla vyrazit na turné na jaře, pak na podzim 2020, ale kvůli epidemiologickým opatřením Magical Mystical Tour nakonec proběhne až na podzim 2021. 8. října 2021 se kapela představí v Praze v Nové Chmelnici.

Pražský koncert původně měl proběhnout 15. dubna 2020 v Klubu 007 na Strahově. Společně s první změnou data došlo i ke změně místa konání – nově akce proběhne v klubu Nová Chmelnice. Třetí termín již změnu místa konání nepřinesl.

Kapela Twilight Force vznikla v roce 2011, o tři roky později vydala své debutové album “Tales of Ancient Prophecies”. O dva roky později následovala druhá deska “Heroes of Mighty Magic” a předloni vyšlo aktuální album “Dawn of the Dragonstar”, které Švédi v plné parádně představí na připravovaném turné.

Mají za sebou vystoupení na Sabaton Open Air, Wackenu a jiných velkých festivalech. Spolupracovali s Joakimem Brodénem (píseň “Gates of Glory”) a Tommym Johanssonem ze skupiny Sabaton a předskakovali mnoha slavnějším kolegům – například i zmíněným Sabaton na jejich společném turné s Accept, DragonForce a jiným.

Na svých albech Twilight Force vypráví příběhy plné magie a dobrodružství, berou posluchače na cestu do fiktivních světů a epických ság – a ve stejném duchu se nesou i jejich živá vystoupení.

Speciální hosté Cyhra a Silver Bullet

Společně s Twilight Force mají dorazit i speciální hosté Cyhra a Silver Bullet.

Cyhra je švédskou metalovou superkapelou. Byla založena v roce 2017 a tvoří ji zpěvák Joacim “Jake E” Lundberg (ex-Amaranthe), kytarista Jesper Strömblad (ex-In Flames), německý bubeník Alex Landenburg (ex-Annihilator, ex-AXXIS, Kamelot), kytarista Marcus Sunesson a finský kytarista Euge Valovirta (ex-Shining). Na kontě má Cyhra zatím dvě placky – “Letters to Myself” (2017) a “No Halos In Hell” (2019).

Silver Bullet nabídnou publiku řízný power metal. I oni mají na kontě dvě desky – “Screamworks” (2016) a “Mooncult” (2019). Letos došlo ke změně na postu zpěváka, frontmanem skupiny se stal Bruno Proveschi.

Vstupenky zakoupené na předchozí termíny zůstávají v platnosti.

Událost je ukončena.

Datum

08.10.2021
Expired!

Cena

690 Kč

Umístění

Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219, Praha
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář