Unprocessed bohužel ruší turné a v Praze nezahrají

Unprocessed

Unprocessed, mladá nadějná progmetalová kapela z Německa, v dubnu vyráží na své první headline turné. Zastaví se i v Praze – 9. dubna 2021 vystoupí v klubu Modrá Vopice. Akce je zrušena.

Němečtí progresivci Unprocessed turné nepřekládají, ale rovnou ruší. Vám, držitelům vstupenek budeme automaticky vracet peníze zpět. Zbývá jen doufat, že tyto mladé talentované sympaťáky uvidíme někdy v budoucnu. Vždyť to nemají daleko.

V Německu moc kapel hrajících progresivní metal nenajdete, o to vzácnější jsou. A právě jednou takovou vzácností jsou Unprocessed. Vznikli v roce 2013 a za svoji poměrně krátkou kariéru stihli vydat 4 alba.

Album “Covenant”, první vydané u velkého labelu, upoutalo velkou pozornost po celém světě ohromujícím zvukem kytar a osvěžujícím nádechem djentu s metalcolorovými prvky. Následoval single “Fear” s ještě chytlavějším, masivnějším zvukem, a oznámení jejich dalšího alba “Artificial Void”, které vyšlo 8. srpna 2019.

Tito mladí Němci rostou s každým albem. Na prozatím poslední desce “Artificial Void” nabízí posluchačům úchvatné, skvělé vystavěné melodie a rytmiku, promyšlené a nápadité songy plné silných emocí a atmosféry.

Unprocessed mají hodně slušně našlápnuto. První evropské headline turné je určitě jen prvním krokem k dalším výšinám. Tak 9. dubna v Modré Vopici ;-)

Unprocessed bohužel ruší turné a v Praze nezahrají

Událost je ukončena.

Datum

09.04.2021
Expired!

Cena

490 Kč

Více info

Facebook

Umístění

Modrá Vopice
K Žižkovu 1. Praha
Kategorie

Organizátor

Obscure Promotion s.r.o.
Telefon
+420 242 483 020
Webová stránka
https://obscure.cz/
Facebook

Napsat komentář

8 + 17 =