Polští Vader v Bratislavě 15. září 2020 nevystoupí

Vader

Legendární polská kapela Vader vyráží na “Pandemic Madness Tour 2020” a zastaví se i v sousedním Slovensku – 15. září v Bratislavě a 16. září v Košicích.

VADER v Bratislavě – DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Jelikož Bratislava aktuálně zakázala více než 50 lidí v klubu, koncert VADER v Randalu se bohužel ruší. Ale nezoufejte!
Vstupenky z Bratislavy můžete uplatnit DNES v Brně na Melodce, anebo VE STŘEDU v Košicích v Collosseu! Za neuplatněné vstupenky budeme samozřejmě vracet peníze zpět.
Tak hurá na VADER do Brna, anebo Košic!

Vader jsou na scéně už úctyhodných 37 let. Za svoji dlouhou kariéru dosáhli hodně úspěchů, hráli po celém světě, předskakovali Metallice. Nyní vyráží na turné, na kterém s chutí představí novinku “Solitude In Madness”.

Zlomem se stalo video k písni “The Darkest Age”, které tehdy vysílala i televizní stanice MTV. Díky tomu se Vader takřka bleskově proslavili po celém světě. Následující alba “De Profundis” a “Litany” se zapsala mezi to nejlepší, co v extrémním metalu kdy vzniklo.

Prozatímní bilance čítá bezpočet koncertů, 12 studiových alb (poslední “Solitude in Madness” vyšlo 1. května 2020) a turné se spoustou slavných kolegů. Na aktuální turné “Pandemic Madness Tour 2020” vyráží společně s nováčky Mass Worship.

Mass Worship nabídnou publiku švédský death metal. Pomalejší, temné polohy střídají s rychlými, údernými – a v obou zní naprosto skvěle.

Původně se Vader měli zastavit jen na Slovensku, jako speciální hosté se měli představit Marduk a Ragehammer. Situace okolo koronaviru nakonec vnesla jisté úpravy do rozpisu turné i obsazení. Byly přidány i dvě zastávky v České republice – 12. září v pražské Nové Chmelnici a 13. září v brněnské Melodce.

Polští Vader v Bratislavě 15. září 2020 nevystoupí

Událost je ukončena.

Datum

15.09.2020
Expired!

Čas

19:00 - 23:00

Cena

18 €

Více info

Facebook

Umístění

Randal Club
Karpatská 2, Bratislava
Kategorie

Organizátor

Obscure Promotion s.r.o.
Telefon
+420 242 483 020
Webová stránka
https://obscure.cz/
Facebook

Napsat komentář

two × 4 =