Polští Vader vystoupí 16. září 2020 v Košicích

Vader

Legendární polská kapela Vader vyráží na “Pandemic Madness Tour 2020” a zastaví se i v sousedním Slovensku – 15. září v Bratislavě a 16. září v Košicích.

Vader jsou na scéně už úctyhodných 37 let. Za svoji dlouhou kariéru dosáhli hodně úspěchů, hráli po celém světě, předskakovali Metallice. Nyní vyráží na turné, na kterém s chutí představí novinku “Solitude In Madness”.

Zlomem se stalo video k písni “The Darkest Age”, které tehdy vysílala i televizní stanice MTV. Díky tomu se Vader takřka bleskově proslavili po celém světě. Následující alba “De Profundis” a “Litany” se zapsala mezi to nejlepší, co v extrémním metalu kdy vzniklo.

Prozatímní bilance čítá bezpočet koncertů, 12 studiových alb (poslední “Solitude in Madness” vyšlo 1. května 2020) a turné se spoustou slavných kolegů. Na aktuální turné “Pandemic Madness Tour 2020” vyráží společně s nováčky Mass Worship.

Mass Worship nabídnou publiku švédský death metal. Pomalejší, temné polohy střídají s rychlými, údernými – a v obou zní naprosto skvěle.

Původně se Vader měli zastavit jen na Slovensku, jako speciální hosté se měli představit Marduk a Ragehammer. Situace okolo koronaviru nakonec vnesla jisté úpravy do rozpisu turné i obsazení. Byly přidány i dvě zastávky v České republice – 12. září v pražské Nové Chmelnici a 13. září v brněnské Melodce.

Polští Vader vystoupí 16. září 2020 v Košicích

Událost je ukončena.

Datum

16.09.2020
Expired!

Čas

19:00 - 23:00

Cena

18 €

Více info

Facebook

Umístění

Collosseum
Dominikánske nám. 35, Košice
Kategorie

Organizátor

Obscure Promotion s.r.o.
Telefon
+420 242 483 020
Webová stránka
https://obscure.cz/
Facebook

Napsat komentář

twenty + nineteen =