Vinohraní ve Viniu proběhne 28. srpna 2021

Vinohraní ve Viniu

Hudební festival Vinohraní ve Viniu patří mezi mnohé další, které musely být přesunuty kvůli koronavirové pandemii. Osmý ročník tedy proběhne o rok později, 28. srpna 2021.

Vinohraní ve Viniu ve Velkých Pavlovicích původně lákalo na tři hlavní hvězdy: Davida Kollera s kapelou, Desmod a Alkehol. Dobrá zpráva je, že až na posledně jmenovanou skupinu, která v uvedeném termínu nemůže přijet, se zásadní jména na soupisce povedlo zachovat. Místo Alkeholu na tomto moravském festivalu poprvé vystoupí legendární Turbo a nabídnou své nejlepší hity.

Na Vinohraní dále zahrají slovenská kapela Symfobia, která nabídne melodický symfonický metal, Motörgang jakožto pocta Lemmymu Kilmisterovi a Motörhead, brněnští Gate Crasher – jak je vidět, zde v soupisce nedošlo ke změnám vůbec.

Vinohraní se za dobu své existence proměnilo v tradiční oslavu skvělého vína a výtečné hudby, která rok od roku láká stále více lidí. Kromě hudebního programu jsou k dispozici i doprovodné aktivity, například degustace vín se slevou pro návštěvníky festivalu a řada soutěží o ceny.

Zajímavý zážitek nabídne také prohlídka výrobních prostor a historického sklepa Vinia. Právě sklep je velkou chloubou společnosti, v jeho pravém rameni je uloženo 25 dubových sudů o objemu 5000 l.

Vstupenky zakoupené na původní termín v roce 2020 zůstávají v platnosti.

Vinohraní ve Viniu proběhne 28. srpna 2021

 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Datum

28.08.2021

Čas

15:00

Cena

550 Kč

Umístění

Areál Vinium
Hlavní 666/2, Velké Pavlovice
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář