koncerty, reporty, cestování

Vinohraní ve Viniu proběhne 28. srpna 2021

Vinohraní ve Viniu

Hudební festival Vinohraní ve Viniu patří mezi mnohé další, které musely být přesunuty kvůli koronavirové pandemii. Osmý ročník tedy proběhne o rok později, 28. srpna 2021.

Vinohraní ve Viniu ve Velkých Pavlovicích původně lákalo na tři hlavní hvězdy: Davida Kollera s kapelou, Desmod a Alkehol. Dobrá zpráva je, že až na posledně jmenovanou skupinu, která v uvedeném termínu nemůže přijet, se zásadní jména na soupisce povedlo zachovat. Místo Alkeholu na tomto moravském festivalu poprvé vystoupí legendární Turbo a nabídnou své nejlepší hity.

Na Vinohraní dále zahrají slovenská kapela Symfobia, která nabídne melodický symfonický metal, Motörgang jakožto pocta Lemmymu Kilmisterovi a Motörhead, brněnští Gate Crasher – jak je vidět, zde v soupisce nedošlo ke změnám vůbec.

Vinohraní se za dobu své existence proměnilo v tradiční oslavu skvělého vína a výtečné hudby, která rok od roku láká stále více lidí. Kromě hudebního programu jsou k dispozici i doprovodné aktivity, například degustace vín se slevou pro návštěvníky festivalu a řada soutěží o ceny.

Zajímavý zážitek nabídne také prohlídka výrobních prostor a historického sklepa Vinia. Právě sklep je velkou chloubou společnosti, v jeho pravém rameni je uloženo 25 dubových sudů o objemu 5000 l.

Vstupenky zakoupené na původní termín v roce 2020 zůstávají v platnosti.

Vinohraní ve Viniu proběhne 28. srpna 2021

Událost je ukončena.

Datum

28.08.2021
Expired!

Čas

15:00

Cena

550  Kč
Kategorie
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *