Koncert Vltimas v Praze byl bohužel zrušen

Vltimas

Vltimas v listopadu vyráží na turné “Praevalidvs Evropa MMXX” a nevynechá ani Prahu – 3. prosince 2020 se představí v pražském klubu Nová Chmelnice. Akce je zrušena.


Bohužel, ani turné death metalových VLTIMAS se letos neprožene Evropou. Pražský koncert je zrušen, náhradní termíny se v tuto chvíli neplánují.
Peníze Vám budeme automaticky vracet zpět. Díky za Váš zájem a trpělivost.

Za Vltimas stojí tři lidi. Tři jména, tři pojmy: David Vincent (ex-Morbid Angel; zpěv), Flo Mounier (Cryptopsy; bicí) a Rune “Blasphemer” Eriksen (ex-Mayhem; kytara). Loni vydali debutové album “Something Wicked Marches In”, které nadšeně přijali fanoušci i kritici.

Hudba této superskupiny odráží předchozí tvorbu všech tří talentovaných hudebníků. Blasphemer jako hlavní autor přináší svůj charakteristický rukopis, který si vybavíme z Mayhem. Davida Vincenta lze poznat od prvních tónů díky jeho charakteristickému hlasu. A Flo Mounier se zde prezentuje jako skvělý bubeník, který vyniká i v blackově chladné hudbě.

Českým fanouškům se Vltimas stihli představit naživo už dříve: loni na Brutal Assaultu a letos zkraje roku jako hosté Abbath v klubu Fléda.

Jako doprovod dorazí francouzští The Great Old Ones. Název odkazuje na dílo H. P. Lovecrafta a stejně tak je jeho světem inspirovaná i tvorba kapely. Na každém ze svých alb se zabývají Lovecrafrovým mytickým světem a přinášejí temné hudební příběhy. Společně s vynikající hudbou jako takovou to kapele přináší velkou popularitu.

Máte-li rádi atmosférický black metal, pak 3. prosince v Nové Chmelnici rozhodně nesmíte chybět. Bude to rozhodně stát za to!

Událost je ukončena.

Datum

03.12.2020
Expired!

Čas

19:00 - 23:00

Cena

520 Kč

Více info

Facebook

Umístění

Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219, Praha
Kategorie

Organizátor

Obscure Promotion s.r.o.
Telefon
+420 242 483 020
Webová stránka
https://obscure.cz/
Facebook

Napsat komentář

6 + seven =