O autorce

Ahoj,

Freeze, na pozadí Reichstag, Berlín, Německo
Freeze, na pozadí Reichstag,
Berlín, Německo

nikdy jsem neuměla jen tak povědět “něco o sobě”, ale zkusím to :-) Jmenuji se Světluš, ale FreeZe už je dávno druhé jméno, na které slyším a které už mi nikdo neodpáře.

Mé kořeny sahají do dalekého a krásného Petrohradu, kde jsem se narodila, ale již přes 20 let je mým domovem Česká republika, Plzeňský kraj.

Miluji hudbu (hlavně metal a rock), ráda jezdím na koncerty a festivaly (Masters of Rock je srdcovka ♥), ráda cestuji (i když poslední dobou méně, než bych si přála), zbožňuji své chlupáče (aktuálně ve složení kocour, pes a kočička), sním o vlastním domě a stále mám pocit, že nic nestíhám. Nebo to není jen pocit?

A mám kopec dalších snů a plánů, třeba dát do kupy jakýsi “cestopis” o tom, co jsem viděla a zažila v Rusku. Už to jsou dva roky, co jsem zpět ze svého skoro ročního pobytu v rodném městě, ale moc jsem toho nenapsala. No, co není, může být… a snad i bude :-) Na druhou stranu, musím se pochválit: Berlínské dobrodružství jsem v tomto ohledu nezazdila a výsledkem je menší série článků.

O to nejzajímavější, co se v mém životě děje, se snažím podělit na těchto stránkách, tak snad vás to bude bavit :-)

Chcete-li mi něco říct? Na něco se zeptat? Budu ráda, když napíšete komentář nebo pošlete e‑mail. Každý postřeh je vítaný!

Tak na napsanou (nebo na počtenou? :-)),
vaše Freeze

Kontakty

e-mail: info@free-ze.eu
instagram: instagram.com/bloggingfreeze
facebook: www.facebook.com/blogfreeze
youtube: youtube.com
runtastic: runtastic.com

Svetlana Kuzmina successfully completed the SEO for beginners course!

Napsat komentář

two + four =