koncerty, reporty, cestování

Koncert Beast in Black ve Zlíně je přesunut na rok 2023

Beast in Black

Beast in Black oznámili evropské turné “Dark Connection Tour” a mezi zastávkami nechybí ani Česká republika. Bohužel byli nuceni celé turné opět přesunout, tentokrát na začátek roku 2023. Přesné termíny budou brzo oznámeny.

Za svou zatím pouhých sedm let trvající kariéru Beast in Black stihli dosáhnout obdivuhodných úspěchů. Dosud vydané desky “Berserker” (2017), “From Hell With Love” (2019) i nejnovější “Dark Connection” (2021) sklidily pozitivní ohlasy nejen u fanoušků, ale také u kritiků.

Z důvodů, které každý zná, jsme nuceni naše evropské turné znovu odložit. Finská data v březnu zatím zůstávají, o ostatních datech vás budeme brzy informovat. Odložené evropské turné se uskuteční na začátku roku 2023, ale přesná data oznámíme později. Jako vždy budou vaše vstupenky platné i na tyto nové termíny a prosíme vás, abyste si je ponechali, alespoň dokud neoznámíme nové termíny turné!

I přes nízký “věk” kapely se ale nejedná o žádné nováčky na scéně. Však také Beast in Black založil Anton Kabanen, který o deset let dříve založil jinou “bestii” Battle Beast, která po světě též slaví velké úspěchy.

Poznávacím znamením kapely je zvuk, odrážející obdiv legend jako Judas Priest nebo Black Sabbath, a lásku k 80. letům. Tedy mix poctivého heavy metalu, hymnického soundu a kláves. A samozřejmě pak nezaměnitelný zpěv Yannise Papadopoulose.

Jako speciální hosté mají dorazit kapely Mister Misery a Nestruction.

Událost je ukončena.

Datum

19.03.2022
Expired!

Umístění

Masters of Rock Café
Tyršovo nábřeží 5497, Zlín
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *