koncerty, reporty, cestování

Kontakt | O autorce

Chcete mi něco říct? Na něco se zeptat? Budu ráda, když napíšete komentář nebo pošlete e‑mail. Každý postřeh je vítaný!

Svetlana Kuzmina

IČO: 09975489

Ke Střílně 385
330 08 Zruč-Senec

Kdo je Metalgirl FreeZe

Ahoj,

nikdy jsem neuměla jen tak povědět “něco o sobě”, ale zkusím to :-) Jmenuji se Světluš, ale FreeZe už je dávno druhé jméno, na které slyším a které už mi nikdo neodpáře.

Kdysi jsem tento blog začínala jako stránku “ze života”, bylo tu od všeho trochu. Postupem času se to ale vyprofilovalo ve stránky o událostech, které mě zaujaly a které bych ráda představila ostatním, v reporty právě z těchto událostí a další související obsah.

A jelikož miluji hudbu (hlavně metal a rock) a ráda jezdím na koncerty a festivaly (Masters of Rock je srdcovka ♥), tak se blog nakonec proměnil v aktuální metalovou podobu a dostal název Metalgirl FreeZe – prostě Freezová, co bloguje (hlavně) o metalu :-)

Dále také ráda cestuji (i když poslední dobou méně, než bych si přála) – a to je jediná větší nehudební a nemetalová rubrika na tomto blogu, zbytek, jak název a menu napovídá, je více méně ryze tematický.

Tak na napsanou (nebo na počtenou? :-)),
vaše Freeze

… a o čem píše

Snažila jsem se vytvořit maximálně jednoduchou a přehlednou strukturu, ale ráda o každé rubrice povím pár slov navíc.

Kalendář akcí 🆕 – velký kalendářní přehled vesměs (ale nejen) rockových a metalových akcí, s možností filtrování dle data, místa, pořadatele.

Reporty – tedy povídání o nejrůznějších akcích, které jsem navštívila, ať už jsou to Koncerty, Festivaly, Výstavy a veletrhy nebo Ostatní. Vše doplněné o autorské fotografie.

Cestování – vyprávění o výletech a cestách. Podkategorie jsou věnovány jednotlivým zemím – ČeskuRuskuNěmecku.

Ostatní – vše, co se jinam nevešlo. Hlavně “zbytky” z dřívějšího obecného zaměření blogu a to nové, co tvoří okrajových pár procent nemetalového obsahu. Takže:

  • Ohlédnutí za… (pravidelná rubrika s ohlédnutím za uplynulým obdobím – shrnutí toho, co jsem zažila, co mě zaujalo, plus nějaký ten tip, především hudební, sem tam filmový),
  • Zamyšlení (jak název napovídá, občas nabídnu zamyšlení a budu kecat o tématech, co mě pálí),
  • Recepty.