koncerty, reporty, cestování

Bury Tomorrow

Fanoušci metalcore si v listopadu 2022 užijí parádní akci: dorazí ti nejlepší z metalcorové scény v podobě Bury Tomorrow, August Burns Red, Miss May I a Thornhill. Koncert proběhne 14. listopadu 2022 v MeetFactory.

Bury Tomorrow vznikli v roce 2006 v anglickém Southamptonu. Za tu dobu natočili 6 studiových alb, to nejnovější “Cannibal” vyšlo 3. července 2020. Jedná se o silné album, které odráží chmurné období, jimž během psaní procházel zpěvák a textař kapely Dani Winter Bates.

Byl to proces osobní katarze, kdy jsem čelil jedněm z nejtemnějších okamžiků, jaké jsem kdy zažil. Mluvím s lidmi o normalizaci duševního zdraví, tak jak mohu napsat album, kde nemluvím o duševním zdraví? Normalizace duševního zdraví zachraňuje životy. Chci, aby lidé viděli světlo ve tmě.

Jako první speciální host dorazí August Burns Red, jejichž historie se začala psát v roce 2003 v pensylvánském Lancasteru. Na kontě mají 9 studiových alb včetně jednoho vánočního (!) – to prozatím poslední, “Guardians”, vydali 3. dubna 2020.

Jako další host se představí Miss May I. Tato americká metalcorová kapela není českému publiku neznámá – v roce 2017 se představila na festivalu Brutal Assault. Ve stejném roce vydala své zatím poslední, celkově šesté album “Shadows Inside”.

Soupisku uzavírá a koncertní večer zahájí parta Thornhill. Pětice z australského Melbourne je nejmladší kapelou, které se v rámci turné představí, 25. října 2019 vydala své debutové album “The Dark Pool”, ale má velmi slušně nakročeno k nejen metalcorovým výšinám.

Událost je ukončena.

Datum

14.11.2022
Expired!

Čas

19:00 - 23:00

Cena

550  Kč

Více info

Facebook

Umístění

MeetFactory
Ke Sklárně 3213/15, Praha
Kategorie

Organizátor

Obscure Promotion s.r.o.
Telefon
+420 242 483 020
Webová stránka
https://obscure.cz/
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *