koncerty, reporty, cestování

Helloween a HammerFall zahrají v Praze 23. dubna 2022

Helloween, HammerFall

Legendární kapela Helloween měla v říjnu 2020 dorazit do Prahy s vystoupením v rámci United Alive World Tour Part II, ale kvůli epidemiologickým opatřením bylo celé několikrát turné přesunuto. Koncert v Praze se odehraje 30. června 2022.

Helloween 18. června 2021 vydali nové stejnojmenné album, v pořadí již 16. studiovou desku. Během turné zazní nejen staré dobré hity, ale i materiál z nové placky.

Jsme na výsledek nahrávání velmi hrdí a nemůžeme se dočkat, až budeme moci nové písně oslavit společně s našimi fanoušky naživo – ale všichni musíme být trochu trpělivější. Zdraví je na prvním místě!

Historie Helloween se píše od roku 1984. Za tu dobu stihli vydat několik ikonických alb (mj. “Keeper of the Seven Keys, Pt. 1” a “Keeper of the Seven Keys, Pt. 2”), prošli několika změnami i na postu frontmana (stačí zmínit taková jména jako Kai Hansen nebo Michael Kiske) a stále slaví po celém světě obrovský úspěch.

Jako doprovod přijedou švédští HammerFall, kteří jsou českým fanouškům dobře známí. Přeložené turné dostalo příznačný název – United Forces. Dvě legendární kapely spojily síly a nabídnou fanouškům dechberoucí zážitek.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud lístky ještě nemáte, můžete si je koupit v síti Ticketportal nebo Ticketmaster .

Helloween a HammerFall zahrají v Praze 30. června 2022

Helloween a HammerFall zahrají v Praze 30. června 2022

Událost je ukončena.

Datum

30.06.2022
Expired!

Cena

1 290  Kč

Umístění

O2 arena
Českomoravská 2345/17, Praha
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *