koncerty, reporty, cestování

Ingested ruší turné a v Jablunkově nezahrají

Ingested

Králové slamu Ingested ruší turné “Where Only Gods May Tread European Tour 2022” a nezahrají v Praze ani v Jablunkově.

Ingested vznikli v roce 2006 v britském Manchesteru a vzbudili velkou pozornost již svým prvním počinem. Debutová deska “Surpassing the Boundaries of Human Suffering” (2009) zaujala natolik, že se kapele dostalo cti předskakovat na Bonecrusher Tour.

Třetí deska “The Architect of Extinction” (2015) přinesla průlom v USA, Ingested se podařilo odjet v USA hned dvě turné. V roce 2015 to bylo před Origin a Krisiun, o rok později v rámci Summer Slaughter před Cannibal Corpse, Nile, Suffocation, Carnifex.

Další album “The Level Above Human” (2018) přineslo ještě větší úspěch a pomohlo Ingested zapsat se mezi ty nejlepší. Ve stejném roce si připsali neuvěřitelných 157 koncertů po celém světě. V následujícím roce odjeli tour k 10 letům od vydání debutového alba a jednalo se o nejúspěšnější slam deathové turné vůbec.

14. srpna 2020 vyšla novinka “Where Only Gods May Tread”, kterou Ingested představí na nadcházejícím turné. Doprovodí je jihoafričtí Vulvodynia, američtí VCTMS a britští Bound In Fear.

Vulvodynia, VCTMS a Bound In Fear

Vulvodynia je kapelou na pomezí slamu, death metal a deathcore. Ač ve své tvorbě nijak extra neusilují o originalitu, mají své kouzlo a svůj osobitý rukopis. Momentálně patří mezi nejvytíženější kapely na extrémní scéně.

VCTMS je metalcorová kapela z amerického Streamwoodu ve státě Illinois. Na kontě mají zatím tři desky. Ta poslední, Vol. III Halfway Happy, vyšla v roce 2018 a v prvním týdnu po vydání se dostala na 25. místo v Billboard Heatseekers Chart.

Bound In Fear vznikli v roce 2016 a v srpnu 2019 vydali své debutové album “The Hand of Violence”. Bezohledně brutální, lyricky bezútěšní a hudebně zdrcující – deska uvádí Bound In Fear jako jeden z nejextrémnějších hlasů v britském deathcore.

Ingested ruší turné a v Jablunkově nezahrají

Událost je ukončena.

Datum

04.04.2022
Expired!

Cena

450  Kč

Více info

Facebook

Umístění

Rock Café Southock
Bělá 1069, Jablunkov
Kategorie

Organizátor

Rock Café Southock
Telefon
777 868 447
Email
clubrokac@gmail.cz
Webová stránka
http://www.rokac.cz/
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *