koncerty, reporty, cestování

Ingested

Králové slamu Ingested ruší turné “Where Only Gods May Tread European Tour 2022” a nezahrají v Praze ani v Jablunkově.

Zastávka minulého a neuvěřitelně úspěšného turné Ingested, kdy se poslední hlavy fanoušků vměstnaly až pod střechu Vopice, ji málem zbořila. Při jejich návratu ve společnosti jihoafrických Vulvodynia lze očekávat jen totální destrukci, takže slam elita a jejich zhoubný večer musí do většího.

Ingested vznikli v roce 2006 v britském Manchesteru a vzbudili velkou pozornost již svým prvním počinem. Debutová deska “Surpassing the Boundaries of Human Suffering” (2009) zaujala natolik, že se kapele dostalo cti předskakovat na Bonecrusher Tour.

Třetí deska “The Architect of Extinction” (2015) přinesla průlom v USA, Ingested se podařilo odjet v USA hned dvě turné. V roce 2015 to bylo před Origin a Krisiun, o rok později v rámci Summer Slaughter před Cannibal Corpse, Nile, Suffocation, Carnifex.

Další album “The Level Above Human” (2018) přineslo ještě větší úspěch a pomohlo Ingested zapsat se mezi ty nejlepší. Ve stejném roce si připsali neuvěřitelných 157 koncertů po celém světě. V následujícím roce odjeli tour k 10 letům od vydání debutového alba a jednalo se o nejúspěšnější slam deathové turné vůbec.

14. srpna 2020 vyšla novinka “Where Only Gods May Tread”, kterou Ingested představí na nadcházejícím turné. Doprovodí je jihoafričtí Vulvodynia, američtí VCTMS a britští Bound In Fear.

Vulvodynia, VCTMS a Bound In Fear

Vulvodynia je kapelou na pomezí slamu, death metal a deathcore. Ač ve své tvorbě nijak extra neusilují o originalitu, mají své kouzlo a svůj osobitý rukopis. Momentálně patří mezi nejvytíženější kapely na extrémní scéně.

VCTMS je metalcorová kapela z amerického Streamwoodu ve státě Illinois. Na kontě mají zatím tři desky. Ta poslední, Vol. III Halfway Happy, vyšla v roce 2018 a v prvním týdnu po vydání se dostala na 25. místo v Billboard Heatseekers Chart.

Bound In Fear vznikli v roce 2016 a v srpnu 2019 vydali své debutové album “The Hand of Violence”. Bezohledně brutální, lyricky bezútěšní a hudebně zdrcující – deska uvádí Bound In Fear jako jeden z nejextrémnějších hlasů v britském deathcore.

Původně se koncert měl odehrát 14. prosince 2020, ale kvůli koronavirovým opatřením byl přesunut na jaro 2021 a pak na rok 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Událost je ukončena.

Datum

03.04.2022
Expired!

Čas

19:00 - 23:00

Cena

450  Kč

Více info

Facebook

Umístění

Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219, Praha
Kategorie

Organizátor

Obscure Promotion s.r.o.
Telefon
+420 242 483 020
Webová stránka
https://obscure.cz/
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *