koncerty, reporty, cestování

Magnum vystoupí v Praze 1. května 2022

Magnum

Legendární Magnum se měli představit v Praze už 1. května 2020, žel pandemie zamíchala kartami i tady, koncert byl několikrát přesunut. Aktuálně se na ně můžeme těšit 1. května 2022 v klubu Storm.

Magnum v lednu 2020 vydali zbrusu nové album “The Serpent Rings”, jedná se již o 21. studiový počin kapely v její téměř padesátileté historii (byla založena v roce 1972). Na jaro 2020 měli naplánované turné, na kterém se chystali představit novinku fanouškům, ale i oni nakonec museli měnit plány.

Zpěvák Bob Catley, kytarista Tony Clarkin, klávesista Rick Benton, bubeník Lee Morris a nová posila Dennis Ward (Gus G., Pink Cream 69, Unisonic) se už moc těší, až budou moci znovu hrát a představit publiku nejen nové album, ale i léty prověřené hity. Dennis Ward v kapele nahradil Ala Barrowa, který žije v USA, což působilo Magnum organizační problémy.

Tobias Sammet z Avantasia doporučil Dennise jako skvělého muzikanta a zpěváka, přesně takového, jakého jsme hledali. Jeho přínos na albu “The Serpent Rings” předčil naše nejdivočejší očekávání. Moc se těšíme na turné s ním.

Nové album “The Serpent Rings” představuje Magnum takový, jaký se líbí samotným hudebníkům. Rockový a zároveň melodický, přímočarý. Ale také trochu hravý, silný a citlivý se začarovanými texty, ale také se sociálně kritickým přístupem.

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.

Magnum vystoupí v Praze 1. května 2022

Událost je ukončena.

Datum

01.05.2022
Expired!

Cena

750  Kč

Umístění

Storm
Tachovské nám. 290/5, Praha
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *