koncerty, reporty, cestování

Powerwolf 13. listopadu zahrají v pražské Tipsport Aréně

Powerwolf

Powerwolf v létě 2021 vydali novou desku a v roce 2022 s ní vyrazí na turné “Wolfsnächte 2022”. Nevynechají ani Prahu – zahrají 13. listopadu 2022 v Tipsport Aréně.

Původně koncert měl proběhnout v říjnu 2021, ale kvůli přetrvávajícím opatřením Powerwolf byli nuceni přesunout celé turné na další rok.

Vážení přátelé,

bojovali jsme do posledního dechu a vyzkoušeli jsme VŠECHNY možné možnosti, jak vás všechny znovu vidět, ale bohužel musíme odložit naše turné “Wolfsnächte” kvůli probíhající pandemii a rozhodování, které je prostě mimo naši kontrolu! Slovy nemůžeme dostatečně popsat ten pocit, že se s vámi všemi nemůžeme znovu setkat, opravdu nám moc chybíte, všichni!

Zaměřme se však na lepší časy: Jsme nadšeni, že můžeme oznámit dva skvělé speciální hosty, kapely DragonForce a Warkings, kteří se k nám připojí příští rok! Společně odsloužíme svatou metalovou mši divočeji než kdy jindy! Všechny lístky zůstávají v platnosti na nová data v roce 2022!

Teď zůstaňte v bezpečí, uvidíme se,
vaši vlci!

Turné, které bude čítat 19 zastávek, odstartuje 11. listopadu v Berlíně a skončí 4. prosince 2022 v Antverpách. Jako speciální hosté se představí již zmínění power metaloví DragonForce a heavy metaloví Warkings.

Kapela Powerwolf byla založena v roce 2003 v německém Saarbrücken členy tehdejší kapely Red Aim. První řadovou desku “Return in Bloodred” vydali o dva roky později, v roce 2005.

Nejnovější, již osmé studiové album “Call of the Wild” vydali 16. července 2021 a slaví s ním zasloužený úspěch.

Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně na stránkách www.mastersofrock.cz a v síti Ticketportal.

Událost je ukončena.

Datum

13.11.2022
Expired!

Cena

990  Kč

Více info

Facebook

Štítky

Nové

Umístění

Tipsport Aréna
Za Elektrárnou 419/1, Praha
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *