Zbrusu nový festival Rock Castle láká na Sabaton nebo Korpiklaani

Rock Castle 2021

Koncem léta, od 19. do 21. srpna 2021, v Moravském Krumlově proběhne zbrusu nový festival v režii agentury Pragokoncert. Rock Castle láká na takové hvězdy, jako jsou Sabaton, Dirkschneider nebo Korpiklaani.

Mezi potvrzené kapely dále patří: The 69 Eyes (Fin), Septicflesh (Gre), Arkona (Rus), Axxis (Ger), Brainstorm (Ger), Waltari (Fin), Dragony (Au), Chris Bay (Ger), Turmion Kätilöt (Fin), Ad Infinitum (Swi), Moonlight Haze (Ita), Autumn Bride (Aut), Rhemorha (Rus), Never Opened Doors (Rus), Fleret (CZ), Gate Crasher (CZ), Forrest Jump (CZ), Motörgang (CZ), Bastard (CZ), Alia Tempora (CZ), Solar Systém (CZ), Hand Grenade (CZ), 100 na 100 (CZ).

První den, čtvrtek 19. srpna, se ponese v duchu “Vodka and Beer opening party” z dílny slavné finské folkové party Korpiklaani. Korpíci připravili pro tento večer speciální show a pozvali i hosty. České fanoušky určitě potěší, že mezi hosty je i česká kapela Fleret. Flereti už jednou společně s Korpiklaani na pódiu byli – na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.

Druhý den, pátek 20. srpna, bude vrcholem festivalu. Večer vystoupí hlavní headliner – švédská kapela Sabaton. Kluci momentálně pracují na nových skladbách. Kdoví, na festivalu se už možná dočkáme nejen osvědčených hitů, ale i nových pecek.

Poslední den Rock Castle, sobota 21. srpna, bude patřit headlinerům z Německa. Zahraje Dirkschneider, který v soupisce nahradil Guano Apes, a AXXIS, kteří nahradili jinou německou partu In Extremo. Guano Apes i In Extremo se rozhodli letos ještě nekoncertovat, ale přislíbili svou účast na dalším ročníku festivalu.

Vstupenky (do 31.07. za 1690 Kč) můžete zakoupit na stránkách www.mastersofrock.cz či www.rockcastle.cz nebo také v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream.

 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Datum

19. - 21.08.2021

Čas

All Day

Cena

1 690 Kč

Více info

www.rockcastle.cz

Umístění

Areál zámeckého parku
Zámecká 1, Moravský Krumlov
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.rockcastle.cz

Napsat komentář