koncerty, reporty, cestování

Turmion Kätilöt vystoupí 13. února 2023 v klubu Storm

Turmion Kätilöt

Finové Turmion Kätilöt vyráží na “Global Warning Tour 2023” a zavítají i do Prahy. Vystoupí 13. února 2023 v klubu Storm.

V České republice možná nejsou tolik známí, ale rozhodně nejsou žádnými nováčky. Mají na kontě 9 alb (to prozatím poslední, “Global Warning”, vyšlo v dubnu 2020) a více než 650 odehraných koncertů.

I když nejen na Wiki jsou Turmion Kätilöt označováni jako industrial metalová kapela, tato škatulka je jim evidentně hodně těsná. Disco beaty z 90. let, našlapaný metal, skvělé melodie i zpěv – a žádná pravidla. To je esence Turmion Kätilöt, která se tak líbí fanouškům. Vystoupení Finů jsou nejdivočejším a nejbláznivějším chaosem, jaký si umíte představit, – pořád ještě máte odvahu nakouknout do jejich zvráceného světa?..

Global Warning bylo vydáno a jede se dál. Z nejistoty a nestability způsobené virem v celé Evropě jsme stále ještě trochu vykolejení, ale přesto musíme zmobilizovat naše síly a znova odložit a přesunout naše turné na začátek roku 2023. Veselé Vánoce a šťastný nový rok všem – dobře jezte a mějte hodně sexu.

Turmion Kätilöt – Global Warning Tour 2023

Událost je ukončena.

Datum

13.02.2023
Expired!

Cena

650  Kč

Umístění

Storm
Tachovské nám. 290/5, Praha
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *