koncerty, reporty, cestování

Twilight Force se 9. února 2023 představí v Praze

Twilight Force

Švédská powermetalová skupina Twilight Force měla vyrazit na turné na jaře, pak na podzim 2020, pak své turné musela přesunout ještě několikrát. “Winter Wonder Tour” nakonec proběhne až v roce 2023. 9. února 2023 se kapela představí v Praze v klubu Storm.

Kapela Twilight Force vznikla v roce 2011, o tři roky později vydala své debutové album “Tales of Ancient Prophecies”. O dva roky později následovala druhá deska “Heroes of Mighty Magic” a předloni vyšlo aktuální album “Dawn of the Dragonstar”, které Švédi v plné parádně představí na připravovaném turné.

Mají za sebou vystoupení na Sabaton Open Air, Wackenu a jiných velkých festivalech. Spolupracovali s Joakimem Brodénem (píseň “Gates of Glory”) a Tommym Johanssonem ze skupiny Sabaton a předskakovali mnoha slavnějším kolegům – například i zmíněným Sabaton na jejich společném turné s Accept, DragonForce a jiným.

Na svých albech Twilight Force vypráví příběhy plné magie a dobrodružství, berou posluchače na cestu do fiktivních světů a epických ság – a ve stejném duchu se nesou i jejich živá vystoupení.

Speciální hosté Silver Bullet

Společně s Twilight Force mají dorazit i speciální hosté Silver Bullet a další kapela, jejíž jméno bude teprve oznámeno.

Silver Bullet nabídnou publiku řízný power metal. I oni mají na kontě dvě desky – “Screamworks” (2016) a “Mooncult” (2019). Loni došlo ke změně na postu zpěváka, frontmanem skupiny se stal Bruno Proveschi.

Vstupenky zakoupené na předchozí termíny zůstávají v platnosti.

Twilight Force se 9. února 2023 představí v Praze

Událost je ukončena.

Datum

09.02.2023
Expired!

Cena

690  Kč

Umístění

Storm
Tachovské nám. 290/5, Praha
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *