koncerty, reporty, cestování

Amaranthe a Beyond the Black vystoupí ve Zlíně 29. října 2022

Amaranthe, Beyond the Black

Kapely Amaranthe a Beyond the Black vyráží na společné co-headline turné. Po několika přesunech termínů je tím aktuálním datem pro Českou republiku 29. října 2022.

Jsme naprosto zdrceni, ale bohužel nás nepřekvapilo, že budeme muset znovu odložit naše evropské turné s Beyond the Black. Tak jsme se moc těšili, až konečně budeme na pódiu, abychom vám mohli zahrát nové písničky z alba MANIFEST! Jsme plní nadějí, že místo toho uděláme turné v roce 2022 – ať čas rychle uteče a než se nadějeme, uvidíme se znovu na pódiu!

Amaranthe jsou českým fanouškům velmi dobře známou kapelou. Pravidelně zde vystupují na festivalech i se samostatnými koncerty a také jako hosté jiných skupin. Naposled se v Česku představili jako doprovod Sabaton na jejich pražském koncertě 26. ledna 2020. Na svém kontě tato parta má šest studiových alb, poslední s názvem “Manifest” vyšlo 2. října 2020.

Věříme, že přesunutím tohoto turné vytvoříme bezpečný a vysoce kvalitní živý zážitek, který si naši fanoušci po celé Evropě zaslouží! A buďte si jistí: po této těžké době plné omezení se Beyond the Black a Amaranthe vrátí ještě intenzivnější a hlasitější než kdy dříve!

Beyond the Black jsou poměrně mladou kapelou – jsou na scéně od roku 2014 a už ve stejném roce si odbyli své první vystoupení na legendárním Wackenu a své první tour jako support Saxon a Hell. Ke dnešnímu dni vydali 4 alba, novinka “Hørizøns” vyšla 19. června 2020.

Vstupenky zakoupené na předchozí termíny zůstávají v platnosti.

Jako hosté se na turné představí Butcher Babies a Ad Infinitum.

Událost je ukončena.

Datum

29.10.2022
Expired!

Cena

750  Kč

Umístění

Masters of Rock Café
Tyršovo nábřeží 5497, Zlín
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *