Apocalyptica a Epica zahrají 12. ledna 2022 v Brně

Apocalyptica, Epica

Kapely Apocalyptica a Epica spojily své síly a vyrazí na velkolepé společné turné The Epic Apocalypse Tour. 12. ledna 2022 se představí v brněnské hale Vodova.

Apocalyptica a Epica patří mezi mnohé jiné skupiny, které musely měnit své plány v důsledku koronavirové krize. Turné bylo původně naplánováno na podzim 2020, český koncert se měl odehrát 26. října, pak došlo k přesunu všech termínů na jaro 2021 a nakonec ještě jednou na zimu 2022.

Fanoušci se mohou těšit na nové skladby i oblíbené hity, na novou pódiovou produkci se speciálními efekty a pyrotechnikou. Večer zahájí formace Wheel.

Apocalypticu asi není třeba nějak dlouze představovat. Kapela složená z violoncellistů se původně proslavila svými osobitými verzemi skladeb od Metallicy a dalších, ale postupem času se od coververzí odklonila směrem k vlastní výtečné tvorbě.

V Česku se Finové zatím naposled představili poměrně nedávno: jako speciální host společně s Amaranthe doprovázeli Sabaton na jejich evropském turné The Great Tour a jednou ze zastávek byla pražská O2 arena (viz Sabaton a jejich hosté Amaranthe a Apocalyptica předvedli úchvatnou show).

Nizozemská symfonicmetalová Epica v čele s krásnou Simone Simmons také již patří mezi stálice na metalovém nebi. Zatím stále aktuální deska “The Holographic Principle” vyšla v roce 2016, v současné době kapela pilně pracuje na novém materiálu.

 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Datum

12.01.2022

Cena

od 850 Kč

Umístění

Vodova
Vodova 108, Brno
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář