koncerty, reporty, cestování

Apocalyptica a Epica zahrají 24. března 2023 v Brně

Apocalyptica, Epica

Kapely Apocalyptica a Epica spojily své síly a vyrazí na velkolepé společné turné The Epic Apocalypse Tour. 24. března 2023 se představí v brněnské hale Vodova.

Apocalyptica a Epica patří mezi mnohé jiné skupiny, které musely měnit své plány v důsledku koronavirové krize. Turné bylo původně naplánováno na podzim 2020, ale nakonec muselo být několikrát přesunuto.

Jsme více než zklamaní, že musíme zase oznámit odložení “The Epic Apocalypse Tour”, ale vzhledem k současné situaci nemůžeme převzít odpovědnost za případné problémy na turné. Nechceme nikoho vystavit riziku. Velmi se těšíme, až tuto show odehrajeme v roce 2023, kdy už se snad budeme moci vrátit k hraní show, tak, jako předtím! Doufáme, že se s vámi se všemi potkáme! Zůstávejte v bezpečí!

Fanoušci se mohou těšit na nové skladby i oblíbené hity, na novou pódiovou produkci se speciálními efekty a pyrotechnikou. Večer zahájí formace Wheel, finská prog-metalová formace z Helsinek.

Apocalypticu asi není třeba nějak dlouze představovat. Kapela složená z violoncellistů se původně proslavila svými osobitými verzemi skladeb od Metallicy a dalších, ale postupem času se od coververzí odklonila směrem k vlastní výtečné tvorbě.

V Česku se Finové zatím naposled představili poměrně nedávno: jako speciální host společně s Amaranthe doprovázeli Sabaton na jejich evropském turné The Great Tour a jednou ze zastávek byla pražská O2 arena (viz Sabaton a jejich hosté Amaranthe a Apocalyptica předvedli úchvatnou show).

Je nám to velmi líto, ale musíme vám oznámit, že jsme byli nuceni znovu odložit naše evropské turné s Apocalypticou a kapelou Wheel. I když v některých zemích jsou koncerty této velikosti povoleny na úplné evropské turné s tak velkou produkcí je příliš brzy. Naše trpělivost je vystavena těžké zkoušce, protože se opravdu chceme vrátit na cestu a vystoupit před našimi fanoušky, ale také si chceme být jisti, že jsou všichni v bezpečí a mohou si show užít tím správným způsobem. Všem vám moc děkuji za trpělivost! Brzy se uvidíme.

Nizozemská symfonicmetalová Epica v čele s krásnou Simone Simmons také již patří mezi stálice na metalovém nebi. Zatím stále aktuální deska “The Holographic Principle” vyšla v roce 2016, v současné době kapela pilně pracuje na novém materiálu.

Apocalyptica a Epica zahrají 24. března 2023 v Brně

Událost je ukončena.

Datum

24.03.2023
Expired!

Cena

850  Kč

Umístění

Vodova
Vodova 108, Brno
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *