Nightwish vystoupí 20. května 2021 v pražské O2 areně

Nightwish

Nightwish v květnu vyráží na velké evropské turné, v jehož rámci se 20. prosince 2021 představí také v pražské O2 areně. Jako speciální hosté vystoupí kapely Amorphis a Turmion Kätilöt.

European Tour 2021 kapela zahájí 17. listopadu v Dublinu a zakončí 21. prosince v Berlíně. Praha bude předposlední štací z celkem 22 zastávek, některé koncerty jsou už teď vyprodané. Nightwish naživo představí nejnovější desku “HUMAN.:||:NATURE”, vydanou 10. dubna 2020, a samozřejmě také své největší hity, mezi které patří například “Nemo”, “Wish I Had an Angel”, “I Want My Tears Back” nebo “Elán”.

Původně turné mělo proběhnout v listopadu a prosinci 2020, pak v květnu 2021. Kapela ale byla nakonec nucena ho přesunout na zimu. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Během těchto nejpodivnějších a nejnáročnějších časů jsme byli nuceni přeplánovat naše koncerty, a týká se to také našeho evropského turné Human :II: Nature World Tour. Podívejte se na nová data! Jedná se o velmi nešťastný, ale nezbytný krok, aby byla zajištěna bezpečnost všech a abychom se co nejdříve zbavili této bizarnosti, kterou nyní všichni prožíváme. Není tu navždy a naše karavana bude brzy opět v pohybu.

Floor Jansen, Nightwish, na Masters of Rock 2015

Floor Jansen, Nightwish, na Masters of Rock 2015

Kapelu v roce 1996 založil Tuomas Holopainen. Na kontě má 9 studiových alb, bezpočet zlatých a platinových ocenění a řadu úspěšných festivalových i samostatných vystoupení. Celkem pravidelně vystupuje také v České republice.

Pro nové turné si kapela připravila nový design pódia a samozřejmě pyrotechnické efekty – bude to nezapomenutelná podívaná. Jako speciální hosty si Nightwish pozvali své krajany Amorphis, kteří představí svou prozatím poslední desku “Queen Of Time” i léty prověřené hity.

Večer zahájí další finská formace Turmion Kätilöt, která v roce 2020 vydala zatím poslední řadovku “Global Warning”.

Vstupenky jsou k dispozici výhradně v sítích Ticketportal a Ticketmaster .

 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Datum

20.12.2021

Cena

1 090 Kč

Umístění

O2 arena
Českomoravská 2345/17, Praha
Kategorie

Organizátor

Pragokoncert Bohemia a.s.
Telefon
+420 577 432 420
Email
info@pragokoncert.com
Webová stránka
https://www.mastersofrock.cz/
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář