koncerty, reporty, cestování

Ostrava v plamenech 2021 nabídne Sodom, Kissin’ Dynamite a další

Ostrava v plamenech 2021

7. ročník festivalu Ostrava v plamenech, který se koná v malebném prostředí Dolní oblasti Vítkovice, proběhne 30. a 31. července 2021. Skvělou zprávou pro fanoušky je, že přesunutý kvůli koronaviru program se povedlo zachovat.

Druhou skvělou zprávou je, že program festivalu bude delší. Akce se vrací ke dvoudennímu formátu, přičemž cena vstupenek zůstává stejná. A vstupenky zakoupené na rok 2020 zůstávají v platnosti i na nový termín.

A třetí super zprávou je, že proběhnou i oblíbené autogramiády. Na jejich rozpis, stejně jako na celý program, se můžete mrknout níže.

Mezi potvrzené kapely patří Sodom, Kissin’ Dynamite, Crematory, Trautenberk, XIII. století, Symfobia, Sebastien, Witch Hammer, Forrest Jump, Nahum, Lautr, #Černá, Porta Inferi, Ramchat.

I přes umístění v obrovském areálu OvP působí komorním dojmem – v tom nejlepším smyslu onoho výrazu. Popravdě, člověk si připadal skoro jako v open air klubu :-) Dílem tomu napomáhalo umístění scény (mimochodem, výška pódia a mírně se svažující prostor před pódiem si zaslouží samostatnou zmínku a pochvalu – díky takovému uspořádání je krásně vidět skoro odevšad a je to úplně super), dílem zastřešení placu před pódiem, je to moc fajn řešení.

Tip na čtení: Ostrava v plamenech 2019 byla nevšedním festivalovým zážitkem

Odkazy: www.ostravavplamenech.cz, www.mastersofrock.cz, událost na Facebooku

Ostrava v plamenech nabídne Sodom, Kissin’ Dynamite a další

Ostrava v plamenech 2021 nabídne Sodom, Kissin’ Dynamite a další

Událost je ukončena.

Datum

30. - 31.07.2021
Expired!

Cena

950  Kč

Umístění

Dolní oblast Vítkovice
Ruská 2993, Ostrava
Kategorie

Organizátor

Patrik Kohut – P-Promotion
Webová stránka
http://www.pkohut.cz/
www.ostravavplamenech.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *