koncerty, reporty, cestování

Turmion Kätilöt vystoupí 1. března '21 v Nové Chmelnici

Primal Fear

Primal Fear vydali 24. července 2020 již třinácté album “Metal Commando” a v březnu ho představí i v České republice – rovnou dvakrát, 13. března 2021 ve zlínském Masters of Rock Café a 20. března 2021 v pražském klubu MeetFactory.

Nechci se ohánět superlativy, ale každý z nás šel nadoraz a jsme všichni velmi spokojení se zvukem a materiálem. Můžu říct, že je to skvělé album, možná dokonce naše nejsilnější nahrávka vůbec. Je to skvělá kombinace našich kořenů a našeho současného stylu, perfektní rovnováha, všichni členové odvedli skvělou práci při nahrávání.

Původně kapela naplánovala své evropské turné “Metal Commando Over Europe” na podzim 2020, ale jelikož je situace okolo koronavirové pandemie stále neklidná, došlo k přesunu na jarní termíny.

Jako hosté Primal Fear se představí německá power metalová kapela Freedom Call a rumunská heavy metalová kapela Scarlet Aura. Freedom Call není třeba dlouze představovat, stejně jako jejich rozjuchaný happy metal, který poměrně nedávno předvedli třeba na Ostravě v plamenech.

Kapela Scarlet Aura pochází z Rumunska, vznikla v roce 2014 a natočila už čtyři alba. Novinka “Stormbreaker” spatřila světlo světa v březnu 2020 a koncepčně navazuje na předešlou desku jako součást zamyšlené trilogie, jíž mají doprovázet i knihy napsané zpěvačkou Aurou Danciulescu.

Vstupenky zakoupené na původní podzimní termíny zůstávají v platnosti.

Primal Fear zahrají ve Zlíně 13. března 2021 a v Praze 20. března 2021

Událost je ukončena.

Datum

20.03.2021
Expired!

Cena

750  Kč
Kategorie
www.mastersofrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *