koncerty, reporty, cestování

Interbeauty Prague – Podzim 2014 – dojmy a foto

Interbeauty Prague - Podzim 2014

Veletrh Interbeauty Prague – Podzim 2014 v Praze-Holešovicích je úspěšně za námi. Nemůžu si pomoct, ale hlavním vjemem jsou nehty a vše, co je s nimi spojené. Laky, třpytky, UV lampy a kdo ví, co ještě. Veletrh je velký a v rámci krásy a péče o sebe poměrně široce tématicky zaměřený, přesto však působí dojmem, že hlavním a převládajícím tématem jsou právě nehty.

Mě osobně “nehtová” tématika zcela míjí (když na to přijde, stačí mi nůžky a pilník a případně nějaký ten lak, na který se stejně převážnou většinu času práší), ale i kdybych pominula tuto “osobní” skutečnost, ostatní kosmetická odvětví byla v relativní menšině. Ráda bych se mrkla na víc wellness expozic, měla větší výběr spa prostředků, větší množství tělové kosmetiky a dalších věcí pro krásu, ale bohužel…

Ale byly tu samozřejmě i jiné a pro mě zajímavější expozice. Třeba Bomb Cosmetics s tzv. balistiky, vosky do aromalamp a dalšími voňavými zajímavostmi. Koukám na tenhle stánek pokaždé, když na něj někde narazím :-)

Z loňska odtud mám pár krásně vonících vosků, co mi zpestřují podzim :-) Ale teď jsem si překvapivě nic nevybrala, i když nádherných a omamně vonících věcí tu bylo až až. Na jahodový balzám na rty jsem koukala obzvlášť pozorně, ale… možná příště :-)

Nedílnou součástí veletrhu jsou mistrovství republiky v nail artu, nail designu, body artu atd.

Související příspěvky

Facebook