Recenze: E-shop Pohlednictví.cz

První vlaštovka v rubrice Recenze – e-shop Pohlednictví.cz, jehož autory jsou úžasní Lucie a Martin.

Lucku i Martina už nějaký ten pátek znám osobně, projektu Pohlednictví jako správný postcrosser i kamarádka jsem držela palce od samého počátku, co o něm vím, ale na první objednávku došlo až letos v srpnu, a to dokonce nadvakrát :-) Proč nadvakrát? Protože několik dnů poté, co jsem udělala první objednávku, Lucie přidala na web úžasné novinky a prostě jsem si nemohla pomoct a musela doobjednat pár nezbytných drobností :-)

A jak to dopadlo? Na jedničku :-) E-shop po technické stránce spolupracoval, jak měl, sloučení objednávek proběhlo bez problémů a o několik dnů později už jsem se těšila na osobní předání na Mácháči, přesně dle dohody :-)
Tu musím upřesnit, že ti, co své zásilky dostávají poštou, se můžou těšit na naprosto luxusní, s láskou ozdobené obálky a ručně psané vzkazy, které udělají radost snad každému, kdo miluje dopisy, pohlednice, jakoukoliv korespondenci.

A co všechno Pohlednictví nabízí? Kromě toho, co vidíte na fotkách níže (a to je jen malý zlomek nabízených drobnůstek, které můžete v e-shopu najít), je to hlavně nepřeberné množství pohledů na nejrůznější témata, a to i autorské pohlednice, které jinde nenajdete.

Za mě – jednoznačně doporučuji :-)

Pohlednictví Pohlednictví Pohlednictví
Pohlednictví Pohlednictví
This entry was posted in Recenze.

Zaujal Vás článek? Chcete mi něco říct? Pište, sdělujte, komentujte! :-)