koncerty, reporty, cestování

NOVÁ ALBA #05, aneb co vychází
4. června 2021

NOVÁ ALBA #05, aneb co vychází 4. června 2021

NOVÁ ALBA #05, aneb co vychází 4. června 2021

Nová alba #05: 10 tipů na nové desky, reedice a jiné specialitky. Pátek 4. června nabízí hodně zajímavostí, můžeme se těšit na osmou řadovku Van Canto, novinku Rise Against nebo EP z dílny Rhapsody of Fire.

Van Canto

Van Canto jsou na scéně už dlouhých 15 let a za tu dobu stihli vydat 8 studiových desek. A právě ta poslední, osmá, vychází 4. června. Dostala název “To The Power Of Eight” a je k dispozici na CD a v podobě tmavě zeleného vinylu.

Lucifer

Hard rockeři Lucifer nezahálejí. Po úspěšné třetí řadovce “Lucifer III” přicházejí se singlem “Gone With The Wind Is My Love” – na černém nebo červeném vinylu. A mimochodem, v rámci turné “The Third Commandment Tour” se chystají i do Prahy, zahrají zde 12. února 2022.

Rise Against

S novou studiovou deskou, v pořadí devátou, přicházejí i Rise Against. Nástupce předchozí “Wolves” se jmenuje “Nowhere Generation” a vychází na CD, průhledném červeném nebo černém vinylu.

Flotsam And Jetsam

Americká thrashmetalová skupina Flotsam And Jetsam má na kontě úctyhodných 14 alb. Čtrnáctý přírůstek do kolekce vychází právě teď. “Blood In The Water” seženete na CD, vinylu nebo v podobě dárkového boxu s exkluzivním tričkem, plakátem a nálepkou.

Napalm Death

Napalm Death letos slaví 40 let kariéry. Při této příležitosti vzpomínají na svá alba “Time Waits For No Slave” (2009) a “Utilitarian” (2012), obě vycházejí v reedici na CD a na barevných vinylech.

Rhapsody Of Fire

Rhapsody Of Fire pokračují ve své trilogii, kterou zahájili v roce 2019 albem  “The Eighth Mountain”, a vydávají EP “I’ll Be Your Hero“.

Decapitated

Polská deathmetalová skupina Decapitated vydává své rané demonahrávky. “The First Damned” přináší 12 písní v původní, neremixované, neremasterované, ryzí podobě. K dispozici jako CD, černý nebo bíločerný mramorovaný vinyl.

Slithering Decay

Slithering Decay jsou nováčky na hudební scéně. Vznikli v roce 2017 v Belgii a nyní na nás chrlí svou první řadovou desku “Aeons Untold“, poctivý oldschoolový death metal, který evokuje zvuk legend Entombed nebo Grave.

Paradise Lost

I gotici Paradise Lost se vracejí do minulosti, a to o celých 19 let. Album “Symbol Of Life” vychází jako reedice na vinylu v limitovaném nákladu 1000 kopií.

Meshuggah

Švédové Meshuggah v roce 2013 vydali koncertní film “The Ophidian Trek“. Nyní záznam vychází v limitované edici jako zlatý (náklad 300 kopií) nebo černý vinyl.

… a to ještě není všechno

Chcete-li se podívat na kompletní ediční plány a zjistit, co dalšího vychází 4. června, můžete tak učinit zde: Napalm Records, Nuclear Blast, AFM Records, Season of Mist, Neurotic Records, Candlelight Records, Willowtip Records, Metal Blade Records, Century Media Records, BMG Music, Virgin Records, Eisenwald, Sony Music.

Související příspěvky

Facebook