koncerty, reporty, cestování

NOVÁ ALBA #13, aneb co vychází
30. července 2021

NOVÁ ALBA #13, aneb co vychází 30. července 2021

NOVÁ ALBA #13, aneb co vychází 30. července 2021

Nová alba #13: 10 tipů na nové desky, reedice a jiné specialitky. 30. července s novinkami nebo speciálními edicemi přicházejí Axel Rudi Pell, Dee Snider, Paradise Lost nebo Swallow The Sun.

Paradise Lost

Gotici Paradise Lost přicházejí s reedicí svého živáku z roku 2008 “The Anatomy Of Melancholy“. Záznam byl nahrán v dubnu 2007 v Londýně a nyní vychází na strakatém nebo černém vinylu, obě verze vycházejí v nákladu omezeném na 500 kopií.

Evergrey

S vinylovou reedicí přicházejí i Evergrey. Album “Hymns For The Broken” původně vyšlo v roce 2014 a jedná o devátou studiovou desku této kapely. Ve stejný den vychází také “A Night To Remember” – záznam živáku z roku 2005, který nyní vychází v rámci AFM “Remastered Series” na 2 CD a 2 DVD a poprvé také na vinylu.

Enslaved

Enslaved pokračují ve vydávání sérií koncertů “Cinematic Tour 2020“. Tento týden na vinylu vychází záznam “Chronicles Of The Northbound“. “The Rise Of Ymir“, “Below The Lights” a “Utgard – The Journey Within” vyšly už minulý týden.

Axel Rudi Pell

Slavný německý hard rockový kytarista Axel Rudi Pell vydává novou desku “Diamonds Unlocked II” – sequel k desce coververzí “Diamonds Unlocked” z roku 2007. Novinka vychází na CD, jako černý, zlatý mramorovaný nebo průzračný vinyl.

Tip: Axel Rudi Pell se v brzké době zastaví v České republice se dvěma koncerty. Zahraje 10. září 2022 ve Zlíně a 14. září 2022 v Praze.

Destruction

Thrasheři Destruction nachystali pro fanoušky skvělou lahůdku – sběratelský box “Tales Of Morbid Brains“, jehož náklad je omezen na 666 ks. Obsahuje řadu vinylových EP kapely, obrovský plakát, nášivku, knihu a další specialitky, to vše v očíslovaném boxu.

Swallow The Sun

Finští doom metalisté Swallow The Sun vydávají své úplně první živé album. “20 Years Of Gloom Beauty And Despair” obsahuje dva sety: akustický a set písní na žádost fanoušků. Živák je k dispozici na 2 CD a DVD nebo 3 vinylech (v černé nebo tmavě zelené barvě) a DVD.

Dee Snider

Legendární zpěvák Dee Snider není jen tváří a hlasem kapely Twisted Sister, ale také uznávaným a úspěšným sólovým umělcem. Nyní vydává svou pátou řadovou desku, jež dostala název “Leave A Scar“. K sehnání je na CD, černém, zlatém nebo mramorovaném vinylu nebo jako součást speciálních balíčků či sběratelské edice v dřevěném boxu.

Ingested

“The Surreption” je druhou deskou death metalových Ingested, vyšla v roce 2011. Po deseti letech se kapela vrací s “The Surreption II” – novou nahrávkou původní desky, která opět podtrhuje umění této party.

Vader

I death metaloví Vader se vracejí k albu, které už kdysi vydali. Album “De Profundis” bylo druhou řadovou deskou kapely a postaralo se o skutečný průlom. Nyní vychází remasterovaná reedice a také vůbec poprvé i vinyl.

The Five Hundred

Metalcoroví The Five Hundred vydávají svou novou, druhou studiovou desku “A World On Fire“.

… a to ještě není všechno

Chcete-li se podívat na kompletní ediční plány a zjistit, co dalšího vychází 30. července, můžete tak učinit zde: Napalm Records, Nuclear Blast, AFM Records, Season of Mist, Neurotic Records, Candlelight Records, Willowtip Records, Metal Blade Records, Century Media Records, BMG Music, Virgin Records, Eisenwald, Sony Music.

Související příspěvky

Facebook