NOVÁ ALBA #18, aneb co vychází
3. září 2021

NOVÁ ALBA #18, aneb co vychází 3. září 2021

Nová alba #18: 10 tipů na nové desky, reedice a jiné specialitky. V pátek 3. září vychází dlouho očekávaná nová deska legendárních Iron Maiden, reedice debutu Behemoth a spousta další dobré hudby.

Iron Maiden

Legendární Železná Panna se po delší odmlce vrací se zbrusu novou, již sedmnáctou studiovou deskou “Senjutsu“. Novinka je k sehnání na CD, jako deluxe verze, v boxsetu nebo na vinylu. Album produkoval Kevin Shirley, který se podílel i na řadě předchozích alb Iron Maiden.

Behemoth

Slavná polská death metalová kapela Behemoth přichází s reedicí svého debutového alba. “Sventevith (Storming Near The Baltic)” původně vyšlo v roce 1995 a nyní je k dispozici jako digibook se 2 CD nebo jako dvojvinyl v různých barevných provedeních.

Amaranthe

Šestá studiová deska AmarantheManifest” vyšla před necelým rokem, nyní vychází v podobě černo-fialového mramorovaného vinylu, jehož náklad je omezen na pouhých 300 kopií.

Cannabis Corpse

Americká death metalová parta Cannabis Corpse se vrací o deset let zpátky, opětovného vydání se dočkalo album “Beneath Grow Lights Thou Shalt Rise“. Zakoupit ho lze jako digipak CD či v podobě černého nebo barevného vinylu.

The Night Flight Orchestra

Hard rockoví The Night Flight Orchestra vydávají nové studiové album “Aeromantic II“. Jak název napovídá, jedná se o následovníka loňské desky “Aeromantic”. K dispozici na CD, jako průhledný nebo žlutomodrý vinyl.

Empyrium

Album “WeilandEmpyrium původně vyšlo v roce 2002 a na svého nástupce čekalo dlouhých 12 let. Aktuálně vychází limitovaná edice: náklad zlatého dvojvinylu je omezen na pouhých 300 kopií.

Impaled Nazarene

Black metaloví Impaled Nazarene letos v květnu vydali novou desku “Eight Headed Serpent” a teď vydávají její limitovanou vinylovou edici. Náklad čítá 500 kopií.

Orange Goblin

Londýnská heavy metalová parta Orange Goblin se vrací ke své desce z roku 2007. První disk “Healing Through Fire” obsahuje původní desku, čtyři nahrávky z Radio 1 Rock Show a tři dema z roku 2006, včetně coververze “New Rose” od The Damned. Druhý disk obsahuje 11 živých nahrávek z Mean Fiddler z roku 2006.

Thyrfing

Švédští Thyrfing před týdnem vydali zbrusu novou desku “Vanagandr” – první po osmi letech. Teď je k sehnání i na vinylu – v černém nebo mramorovaném provedení.

Suidakra

S vinylovou edicí své novinky přicházejí i němečtí melodic death metaloví Suidakra. “Wolfbite” je nyní k dispozici jako černý nebo bíločervený strakatý vinyl.

… a to ještě není všechno

Chcete-li se podívat na kompletní ediční plány a zjistit, co dalšího vychází 3. září, můžete tak učinit zde: Napalm Records, Nuclear Blast, AFM Records, Season of Mist, Neurotic Records, Candlelight Records, Willowtip Records, Metal Blade Records, Century Media Records, BMG Music, Virgin Records, Eisenwald, Sony Music.

Napsat komentář