koncerty, reporty, cestování

NOVÁ ALBA #18, aneb co vychází
3. září 2021

NOVÁ ALBA #18, aneb co vychází 3. září 2021

NOVÁ ALBA #18, aneb co vychází 3. září 2021

Nová alba #18: 10 tipů na nové desky, reedice a jiné specialitky. V pátek 3. září vychází dlouho očekávaná nová deska legendárních Iron Maiden, reedice debutu Behemoth a spousta další dobré hudby.

Iron Maiden

Legendární Železná Panna se po delší odmlce vrací se zbrusu novou, již sedmnáctou studiovou deskou “Senjutsu“. Novinka je k sehnání na CD, jako deluxe verze, v boxsetu nebo na vinylu. Album produkoval Kevin Shirley, který se podílel i na řadě předchozích alb Iron Maiden.

Behemoth

Slavná polská death metalová kapela Behemoth přichází s reedicí svého debutového alba. “Sventevith (Storming Near The Baltic)” původně vyšlo v roce 1995 a nyní je k dispozici jako digibook se 2 CD nebo jako dvojvinyl v různých barevných provedeních.

Amaranthe

Šestá studiová deska AmarantheManifest” vyšla před necelým rokem, nyní vychází v podobě černo-fialového mramorovaného vinylu, jehož náklad je omezen na pouhých 300 kopií.

Cannabis Corpse

Americká death metalová parta Cannabis Corpse se vrací o deset let zpátky, opětovného vydání se dočkalo album “Beneath Grow Lights Thou Shalt Rise“. Zakoupit ho lze jako digipak CD či v podobě černého nebo barevného vinylu.

The Night Flight Orchestra

Hard rockoví The Night Flight Orchestra vydávají nové studiové album “Aeromantic II“. Jak název napovídá, jedná se o následovníka loňské desky “Aeromantic”. K dispozici na CD, jako průhledný nebo žlutomodrý vinyl.

Empyrium

Album “WeilandEmpyrium původně vyšlo v roce 2002 a na svého nástupce čekalo dlouhých 12 let. Aktuálně vychází limitovaná edice: náklad zlatého dvojvinylu je omezen na pouhých 300 kopií.

Impaled Nazarene

Black metaloví Impaled Nazarene letos v květnu vydali novou desku “Eight Headed Serpent” a teď vydávají její limitovanou vinylovou edici. Náklad čítá 500 kopií.

Orange Goblin

Londýnská heavy metalová parta Orange Goblin se vrací ke své desce z roku 2007. První disk “Healing Through Fire” obsahuje původní desku, čtyři nahrávky z Radio 1 Rock Show a tři dema z roku 2006, včetně coververze “New Rose” od The Damned. Druhý disk obsahuje 11 živých nahrávek z Mean Fiddler z roku 2006.

Thyrfing

Švédští Thyrfing před týdnem vydali zbrusu novou desku “Vanagandr” – první po osmi letech. Teď je k sehnání i na vinylu – v černém nebo mramorovaném provedení.

Suidakra

S vinylovou edicí své novinky přicházejí i němečtí melodic death metaloví Suidakra. “Wolfbite” je nyní k dispozici jako černý nebo bíločervený strakatý vinyl.

… a to ještě není všechno

Chcete-li se podívat na kompletní ediční plány a zjistit, co dalšího vychází 3. září, můžete tak učinit zde: Napalm Records, Nuclear Blast, AFM Records, Season of Mist, Neurotic Records, Candlelight Records, Willowtip Records, Metal Blade Records, Century Media Records, BMG Music, Virgin Records, Eisenwald, Sony Music.

Související příspěvky

Facebook