koncerty, reporty, cestování

NOVÁ ALBA #15, aneb co vychází
13. srpna 2021

NOVÁ ALBA #15, aneb co vychází 13. srpna 2021

NOVÁ ALBA #15, aneb co vychází 13. srpna 2021

Nová alba #15: 10 tipů na nové desky, reedice a jiné specialitky. V pátek 13. srpna vychází nová alba, živáky nebo reedice kapel Destruction, Deep Purple, Sepultura, The Ugly Kings a dalších.

Destruction

Thrash metaloví Destruction jsou na scéně úctyhodných téměř 40 let. V době, kdy živé koncertování bylo na neurčitou dobu pozastaveno, natočili live stream, který nyní vydávají v podobě živáku “Live Attack“. Záznam čítající 22 písní byl natočen ve slavné švýcarské koncertní hale Z7.

Deep Purple

S živáky přicházejí i legendární Deep Purple. V pátek 13. srpna vychází záznamy “Live in Wollongong 2001” a “Live in London 2002“.

Sepultura

A do třetice další živák, i když netrdiční. Slavná Sepultura v období mezi dubnem a prosincem 2020 nahrála 15 songů na album “SepulQuarta” – každý se speciálním hostem. Na albu se podíleli Devin Townsend, Phil Campbell, Rob Cavestany, Danko Jones a mnozí další.

Bohemyst

Čeští black metaloví Bohemyst vydávají desku “Čerň A Smrt“, k dispozici je na CD nebo klasické kazetě.

Consumption

Švédští Consumption jsou na hudební scéně poměrně novým pojmem, ale jsou za ním ostřílení hudebníci Håkan Stuvemark a Jon Skäre. Aktuálně vydávají svou první desku “Recursive Definitions Of Suppuration“.

Unreqvited

Black metalový projekt Unreqvited též přichází s novou deskou. Dosud poslední “Empathica” vyšla teprve loni a letos ji následuje “Beautiful Ghosts“.

Killing

Killing jsou novou thrash metalovou senzací a nyní vydávají debutové album “Face The Madness“.

The Ugly Kings

S novinkou přicházejí i australští hardrockeři The Ugly Kings. Dostala název “Strange, Strange Times“, obsahuje 10 písní a je k dispozici na CD nebo v balíčku s tričkem.

Anaal Nathrakh

Black metalisté Anaal Nathrakh přicházejí s reedicemi svých alb “When Fire Rains Down From The Sky, Mankind Will Reap As It Has Sown” z roku 2003 a “Hell Is Empty, And All The Devils Are Here” z roku 2007. Obě desky vycházejí nejen na CD, ale také na černém nebo barevných vinylech.

Groza

Německá black metalová kapela Groza vydává své druhé album “The Redemptive End“. K dispozici je na CD nebo černém vinylu.

… a to ještě není všechno

Chcete-li se podívat na kompletní ediční plány a zjistit, co dalšího vychází 13. srpna, můžete tak učinit zde: Napalm Records, Nuclear Blast, AFM Records, Season of Mist, Neurotic Records, Candlelight Records, Willowtip Records, Metal Blade Records, Century Media Records, BMG Music, Virgin Records, Eisenwald, Sony Music.

Související příspěvky

Facebook