NOVÁ ALBA #15, aneb co vychází
13. srpna 2021

NOVÁ ALBA #15, aneb co vychází 13. srpna 2021

Nová alba #15: 10 tipů na nové desky, reedice a jiné specialitky. V pátek 13. srpna vychází nová alba, živáky nebo reedice kapel Destruction, Deep Purple, Sepultura, The Ugly Kings a dalších.

Destruction

Thrash metaloví Destruction jsou na scéně úctyhodných téměř 40 let. V době, kdy živé koncertování bylo na neurčitou dobu pozastaveno, natočili live stream, který nyní vydávají v podobě živáku “Live Attack“. Záznam čítající 22 písní byl natočen ve slavné švýcarské koncertní hale Z7.

Deep Purple

S živáky přicházejí i legendární Deep Purple. V pátek 13. srpna vychází záznamy “Live in Wollongong 2001” a “Live in London 2002“.

Sepultura

A do třetice další živák, i když netrdiční. Slavná Sepultura v období mezi dubnem a prosincem 2020 nahrála 15 songů na album “SepulQuarta” – každý se speciálním hostem. Na albu se podíleli Devin Townsend, Phil Campbell, Rob Cavestany, Danko Jones a mnozí další.

Bohemyst

Čeští black metaloví Bohemyst vydávají desku “Čerň A Smrt“, k dispozici je na CD nebo klasické kazetě.

Consumption

Švédští Consumption jsou na hudební scéně poměrně novým pojmem, ale jsou za ním ostřílení hudebníci Håkan Stuvemark a Jon Skäre. Aktuálně vydávají svou první desku “Recursive Definitions Of Suppuration“.

Unreqvited

Black metalový projekt Unreqvited též přichází s novou deskou. Dosud poslední “Empathica” vyšla teprve loni a letos ji následuje “Beautiful Ghosts“.

Killing

Killing jsou novou thrash metalovou senzací a nyní vydávají debutové album “Face The Madness“.

The Ugly Kings

S novinkou přicházejí i australští hardrockeři The Ugly Kings. Dostala název “Strange, Strange Times“, obsahuje 10 písní a je k dispozici na CD nebo v balíčku s tričkem.

Anaal Nathrakh

Black metalisté Anaal Nathrakh přicházejí s reedicemi svých alb “When Fire Rains Down From The Sky, Mankind Will Reap As It Has Sown” z roku 2003 a “Hell Is Empty, And All The Devils Are Here” z roku 2007. Obě desky vycházejí nejen na CD, ale také na černém nebo barevných vinylech.

Groza

Německá black metalová kapela Groza vydává své druhé album “The Redemptive End“. K dispozici je na CD nebo černém vinylu.

… a to ještě není všechno

Chcete-li se podívat na kompletní ediční plány a zjistit, co dalšího vychází 13. srpna, můžete tak učinit zde: Napalm Records, Nuclear Blast, AFM Records, Season of Mist, Neurotic Records, Candlelight Records, Willowtip Records, Metal Blade Records, Century Media Records, BMG Music, Virgin Records, Eisenwald, Sony Music.

Napsat komentář