koncerty, reporty, cestování

Ohlédnutí za… únorem 2019: rok se pomalu rozjíždí naplno

Sraz Orlické hory

Zimní sraz Orlické hory

Zatímco leden byl spíš rozkoukávací, únor přinesl slušný rozjezd. Pomalu začíná jízda, která (snad) zpomalí až někdy na podzim. A co mi únor nabídl? Zimní sraz, nové zážitky a spoustu dojmů.

Něco pro zasmání: masopustová FreeZe :-)
Něco pro zasmání: masopustová FreeZe :-)

Únor – to byly skvělé zprávy a události. Masopust na noční, zapíjení miminka, zimní sraz – pořád něco, pořád někde. Masopust se vydařil, za co jsem byla – to zkuste uhodnout sami :-) Mikrorecenze: barva na rty Essence Vibrant Shock Lip Paint odstín 05 Nighstalker se osvědčila víc než dobře. Drží, skvěle barví, dala se použít i na obočí a dokonale splnila účel. A tím drží míním, že drží fakt fest – umýt ji byl docela zážitek :-)

Zimní wesťácký sraz v Orlických horách byl akcí, na kterou jsem se strašně moc těšila. Skvělá parta, hory, totální relax, lyže – prostě bomba. Jo, po letech jsem zase stala na lyžích a dokonce mi to docela i šlo, pravda, sjezdovka byla modrá (obtížnost tak akorát pro mě) a kratší, ale i tak. Chvíli mi trvalo, než jsem chytla grif, ale pak mi ty obloučky šly líp a líp. Škoda jen, že to zase tak rychle uteklo… už se těším na letní sraz.

Únor – to byl měsíc výzev. Pro někoho Suchej únor a pro mě měsíc bez cukru. Jsem v půlce a jde to dobře, brzo poreferuji o průběhu a výsledcích.

Únor – to byl začátek jara. Nepamatuji si, že by se mi někdy povedlo zahájit jarní sezónu tak brzo; letos ano. Poprvé jen tak v mikině a jednou dokonce i jenom v triku (sice jen z práce na zastávku, ale i tak). V noci ještě mrzne, ale přes den je krásných 10-15 °C, sluníčko nádherně hřeje a ve vzduchu je cítit nefalšované jaro.

Únor – to byla inspirace. Už druhý měsíc po sobě stačí nějaká otázka a je z toho něco zajímavého. V únoru z takové otázky vznikl miniseriál Jak založit blog.

Únor – to byly nové vědomosti. Úspěšně jsem absolvovala kurz SEO for beginners od Yoast Academy  a získala certifikát. Prokousávám se kurzem Digitálního marketingu  v rámci Digitální garáže Googlu a chystám se absolvovat kurz Sociální média na platformě OpenEdu.

Související příspěvky

Facebook