Ohlédnutí za… únorem 2019: rok se pomalu rozjíždí naplno

Zimní sraz Orlické hory

Zatímco leden byl spíš rozkoukávací, únor přinesl slušný rozjezd. Pomalu začíná jízda, která (snad) zpomalí až někdy na podzim. A co mi únor nabídl? Zimní sraz, nové zážitky a spoustu dojmů.

Něco pro zasmání: masopustová FreeZe :-)
Něco pro zasmání: masopustová FreeZe :-)

Únor – to byly skvělé zprávy a události. Masopust na noční, zapíjení miminka, zimní sraz – pořád něco, pořád někde. Masopust se vydařil, za co jsem byla – to zkuste uhodnout sami :-) Mikrorecenze: barva na rty Essence Vibrant Shock Lip Paint odstín 05 Nighstalker se osvědčila víc než dobře. Drží, skvěle barví, dala se použít i na obočí a dokonale splnila účel. A tím drží míním, že drží fakt fest – umýt ji byl docela zážitek :-)

Zimní wesťácký sraz v Orlických horách byl akcí, na kterou jsem se strašně moc těšila. Skvělá parta, hory, totální relax, lyže – prostě bomba. Jo, po letech jsem zase stala na lyžích a dokonce mi to docela i šlo, pravda, sjezdovka byla modrá (obtížnost tak akorát pro mě) a kratší, ale i tak. Chvíli mi trvalo, než jsem chytla grif, ale pak mi ty obloučky šly líp a líp. Škoda jen, že to zase tak rychle uteklo… už se těším na letní sraz.

Únor – to byl měsíc výzev. Pro někoho Suchej únor a pro mě měsíc bez cukru. Jsem v půlce a jde to dobře, brzo poreferuji o průběhu a výsledcích.

Únor – to byl začátek jara. Nepamatuji si, že by se mi někdy povedlo zahájit jarní sezónu tak brzo; letos ano. Poprvé jen tak v mikině a jednou dokonce i jenom v triku (sice jen z práce na zastávku, ale i tak). V noci ještě mrzne, ale přes den je krásných 10-15 °C, sluníčko nádherně hřeje a ve vzduchu je cítit nefalšované jaro.

Únor – to byla inspirace. Už druhý měsíc po sobě stačí nějaká otázka a je z toho něco zajímavého. V únoru z takové otázky vznikl miniseriál Jak založit blog.

Únor – to byly nové vědomosti. Úspěšně jsem absolvovala kurz SEO for beginners od Yoast Academy  a získala certifikát. Prokousávám se kurzem Digitálního marketingu  v rámci Digitální garáže Googlu a chystám se absolvovat kurz Sociální média na platformě OpenEdu.

Napsat komentář

eleven + eight =