koncerty, reporty, cestování

Zamyšlení | Odteď za 10 let aneb kde se vidím za dekádu

Zamyšlení | Odteď za 10 let aneb kde se vidím za dekádu
Zamyšlení | Odteď za 10 let aneb kde se vidím za dekádu
Odteď za 10 let | Autor: Javier Rodriguez z Pixabay

Deset let se zdá jako dost dlouhá doba, ale když uvážím, jak rychle to letí, tak to tady bude, než se naděju. A doufám, že odteď za 10 let se najdu tam, kam cíleně směřuji a pracuji na tom. Kde tedy?

S velkou šťastnou rodinou

Tož o velikosti se samozřejmě dá polemizovat, a kdoví, jak se zadaří, každopádně věřím, že onou dobou mi bude po zahradě pobíhat několik malých chuligánů, zlobit, řádit a dělat mi radost.

Ve vlastním domově

Pevně doufám, že se veškeré snahy vydaří a povedou, a za 10 let budu mít vlastní hnízdo. A tu zahradu, kde mi budou pobíhat malí caparti :-) Pracuje se na tom, šetří se, poctivě k tomu směřuji. Svoje je prostě svoje, a já to svoje fakt hodně chci.

S úspěšně realizovanými projekty

Jedním z nich je tento blog, a ten je vlastně realizován průběžně. Pak mám další nápady, co chci uskutečnit, některé z nich vedou k více či méně pasivním příjmům (neb zaměstnání je super, ale kačky navíc se hodí vždycky), nad kterými přemýšlím již delší dobu.

S dostačujícím pasivním příjmem

Tento bod plynule navazuje na ten předcházející. Zaměstnání je opravdu super, související jistoty také. Ale ruku na srdce – všichni chceme mít se dobře, mít možnost dovolit si hezčí dovču, lepší auto, lepší kroužky pro děti atd., a nesahat při tom na dno svých rezerv. Takže ideální stav za 10 let je mít vybudované pasivní příjmy ve slušném rozsahu, pro lepší životní úroveň i právě ony rezervy pro případ “kdyby cokoliv”.

S vybudovanou značkou

Ať už to bude ta blogerská, nebo z těch jiných projektů, ráda bych, aby když zazní “To je XY z [název projektu]”, lidé věděli, o koho a co jde, alespoň ti z navazujících oborů. Po celoplošné slávě opravdu netoužím, ale být známá, protože dělám dobře to a to, a lidé mě kvůli tomu třeba doporučují známým nebo klientům, to už je hezká meta.

Kde se vidíte odteď za 10 vy? Máte také takto celkem jasné cíle a plány, nebo tomu necháváte volný průběh? Napište mi ;-)


To je můj pohled na téma “Odteď za 10 let” v rámci 52 týdnů blogování aneb projektu Blogerská výzva 2020 .

Související příspěvky

Facebook