koncerty, reporty, cestování

NOVÁ ALBA #10, aneb co vychází
9. července 2021

NOVÁ ALBA #10, aneb co vychází 9. července 2021

NOVÁ ALBA #10, aneb co vychází 9. července 2021

Nová alba #10: 10 tipů na nové desky, reedice a jiné specialitky. V jubilejním 10. vydání týdenního přehledu nových alb se podíváme na novinky z 9. července od Mayhem, Tiamat, Tilla Lindemanna nebo Accept.

Mayhem

Slavní Mayhem se vracejí s novým EP “Atavistic Black Disorder“. Placka obsahuje 7 písní, z toho jednu dosud nevydanou píseň a čtyři coververze písní kapel, které měli velký vliv na kariéru Mayhem. EP je k dispozici na CD, jako vinyl v několika barevných provedeních nebo v podobě luxusního boxu se stříbrným vinylem a CD, jehož náklad je omezen na 1000 ks.

Tiamat

Švédská metalová kapela Tiamat se vrací do minulosti a vydává reedice svých tří desek: “Skeleton Skeletron” (1999), “Judas Christ” (2002) a “Prey” (2003). Všechny reedice vychází v super jewel case obalu a v nákladu 500 kopií.

Till Lindemann

Till Lindemann, známý svým působením v RAMMSTEIN a projektu LINDEMANN, před měsícem vydal video k písni “Ich Hasse Kinder“. Nyní vychází limitovaný singl a také vinyl v rudé barvě.

Demersus Ad Nihilum

//180703//” je debutovým EP rakouské black metalové kapely Demersus Ad Nihilum. Jedná se o sólový projekt bubeníka Floriana Mosila (Theotoxin, Agrypnie) a zpěváka Ragnara (Theotoxin). Jako hostující zpěváci se na projektu podíleli C.S.R (Schammasch) a Torsten (Agrypnie, Nocte Obducta).

Overdrivers

Hardrockoví Overdrivers zaujali fanoušky hned svými prvními nahrávkami “Rockin’ Hell” (2016) a “She’s On Her Period” (2018). Nyní přicházejí s EP “Rock Out!“.

Impaled Nazarene

Black metalisté Impaled Nazarene vydávají reedice své klasické debutové desky “Tol Cormpt Norz Norz Norz” (1993), a to v podobě stříbrného (náklad 3500 kopií) nebo černého vinylu (náklad 200 kopií).

Immortal

Podobně se ke svým začátkům vrací i jiná black metalová kapela – Immortal. V půlce června vyšly limitované edice alb “Diabolical Fullmoon Mysticism“, “Pure Holocaust” a “Blizzard Beasts“, nyní se jedná o desku “Battles In The North” (1995), která vychází v podobě bílého vinylu v nákladu 1000 kopií,

Accept

A další návrat do minulosti: Accept přicházejí s limitovanou edicí desky “Stalingrad“. Dvojvinyl nás vrátí do roku 2012, kdy kytarista Herman Frank a bubeník Stefan Schwarzmann ještě byli součástí kapely.

Sepiroth

Nizozemská oldschoolová death metalová kapela Sepiroth vydává třetí řadovou desku “Condemned To Suffer“. Na výběr je klasická CD verze, neonově zelený, černožlutý nebo černý vinyl nebo také audiokazeta.

Kambrium

S pátou studiovou deskou přicházejí melodic death metaloví Kambrium. “Synthetic Era” přináší dystopickou verzi budoucnosti, jež se stává realitou, a obsahuje 12 písní.

… a to ještě není všechno

Chcete-li se podívat na kompletní ediční plány a zjistit, co dalšího vychází 9. července, můžete tak učinit zde: Napalm Records, Nuclear Blast, AFM Records, Season of Mist, Neurotic Records, Candlelight Records, Willowtip Records, Metal Blade Records, Century Media Records, BMG Music, Virgin Records, Eisenwald, Sony Music.

Související příspěvky

Facebook