FreeZe

koncerty, reporty, cestování

Tipy na akce

Nebyla nalezena žádná událost!

Nejnovější příspěvky

Den svatého Valentýna už je tu. Obecně je považován za svátek zamilovaných, ale mně je blízké širší pojetí – svátek lásky. A ta nemusí být a rozhodně není jen partnerská.

Možná už jste v poslední době zaslechli slovní spojení Suchej únor, možná také ne. A jelikož máme první únorový den, pojďme se spolu podívat, o co se jedná a jak se lze zapojit.

Jak už jsem jednou psala, pro bucket listy mám slabost, takže zimní verze byla rozhodně must have (nebo must do). Jaký je tedy můj Winter Bucket List – plán, jak si co nejvíc užít zimu? Koukněte a nechte se inspirovat.

Právě vánoční bucket list byl první, jaký jsem si kdy vytvořila. Seznam svátečních záležitostí krásně pomáhá naladit se na tu správnou vánoční vlnu, těšit se a vytvářet tu kouzelnou atmosféru… :-)

Jedním ze způsobů zpříjemnit si podzim je vytvoření bucket listu – seznamu věcí, co by člověk chtěl zkusit, udělat, zažít. A právě podzim je v tomto ohledu velmi vděčným obdobím, kdy se toho dá podniknout spousta.

Vynikající projekt Československé obce legionářské opět vyráží na cestu po republice. Legiovlak se letos poprvé představil 2. června v Horažďovicích a bude mít celkem 21 zastávek.

Milujete-li tanky, letadla a jinou armádní techniku, rozhodně by vám neměly uniknout ty nejznámější a nejvýznamnější tematické události. Pojďme si projít TOP 10 akcí pro všechny milovníky vojenské techniky.

Léto je mé nejmilovanější roční období – teplo, slunce, pohoda, srazy, festivaly, prostě dokonalý čas. No a jelikož miluji také bucket listy, tak přináším letní verzi – Summer Bucket List aneb plán, jak si užít léto.

Na začátku května v Plzni tradičně probíhají Slavnosti svobody – oslavy osvobození města. Slavnosti svobody 2021 proběhly od 6. do 9. května a i přes stále trvající opatření to byl krásný zážitek.

© FreeZe — 2015-2022