koncerty, reporty, cestování

New Year’s resolutions aneb novoroční předsevzetí 2019

New Year’s resolutions (aneb, chcete-li, novoroční předsevzetí) si dávám v podstatě každý rok, někdy v podobě vysloveně předsevzetí, někdy to jsou spíš plány. A ano, dávám si je na Starý Nový rok, první dva týdny mám na rozmyšlenou. A jaká resolutions jsem si dala letos?

1) Uběhnout 5 km a zúčastnit se běžeckého závodu

Ano, vím, že si to dávám každý rok, ale letos už prostě musím. Loni mi čáru přes rozpočet udělalo zdraví a operace, ale letos si věřím. Ta “pětka” prostě padne a ne že ne. Co se závodu týče, tak konkrétní je zatím ve hvězdách, RunTour ani RunCzech v Plzni zas nebudou, ale ono se něco najde, prozatím ve vzduchu visí nápad v podobě Pivního běhu, tak snad. Ale jak tak koukám, trasa cca 7 km v limitu 1h s pěti, byť malými, pivy v krvi, to bude masakr :-)

2) Být šťastná

Nebo alespoň spokojená. Zasvěcení vědí, že už delší dobou to se mnou není zrovna valné, a letos prostě udělám vše pro to, aby se to změnilo. Prostě si ten rok maximálně užiji, naplním skvělými zážitky, emocemi, životem v nejlepším smyslu.

3) Úspěšně zvládnout veškerou byrokracii

Vím, z tohohle bodu nikdo z čtenářů asi nebude moc moudrý, ale faktem je, že tenhle rok bude dost náročný na různé zařizování, vyřizování a řešení. A jo, je to spíš plán než předsevzetí, ale nevadí. Prostě to musím zvládnout, jinudy vlak nejede. Tuny papírování, obíhání, spousta nervů… a výsledek, co stojí za to. Doufám.

A jaká předsevzetí jste si dali vy?

Související příspěvky

Facebook