koncerty, reporty, cestování

Ohlédnutí za… dubnem 2019: Avantasia, Poets of the Fall a jiné akce

Den ve vzduchu v Plasích: Beech C45H Expeditor
Den ve vzduchu v Plasích: Beech C45H Expeditor
Den ve vzduchu v Plasích: Beech C45H Expeditor

V dubnu, stejně jako v březnu, pokračovalo hodně našlapané tempo. Kdybych to měla shrnout ve třech slovech, popsala bych duben takto: práce, nachcípanost a hlavně akce.

Duben – to byly zajímavé příležitosti. Díky nim jsem si rozšířila obzory, co se zemědělské terminologie týká. Pravda, docela jsem i uštvala a přišlo skoro měsíc trvající přecházené nachlazení (aneb organismus si řekl, že když neodpočívám po dobrém, zařídí mi to po zlém). Takže běh a trénink na Pivní běh šly stranou, resp. trénink proběhl jen v té pivní rovině :-)

Duben – to byla Avantasia ve Fóru Karlín, která navázala na březnový závěr v podobě koncertu OOMPH! a festivalu světla BLIK BLIK. A byla skvělá! Bylo moc fajn po letech zase vidět Tobiho a jeho hosty, slyšet oblíbené písně a nechat se unést nádhernou výpravou.

Duben – to byly velikonoční trhy na náměstí Republiky. Po letech jsem také zase natočila video a dokonce překonala ostych a na závěr se mihla v záběru :-) A předtím byla procházka “na čumendu” – pokochat se překrásnými magnoliemi.

Aprílová noční dvacítka | ŽerykDuben – to byli Poets of the Fall v Roxy. Nepopsatelný zážitek, o kterém básním doteď, a jen těžko jsem hledala slova, abych na blog napsala něco alespoň trochu smysluplného.

Duben – to byla Aprílová noční dvacítka (večerní / noční pochod), kterou jsme s Žerykem absolvovali v doprovodu kolegů z práce. No… myslím, že Žerykův výraz vydá za tisíc slov :-D

Duben – to byl Den ve vzduchu v Plasích. Další dokonalá pecka a nezapomenutelný zážitek. Gripeny jsou prostě nej ♥. Atmosféra, burácení motorů a krásné stroje – bylo to fantastické. Všechny skvělé akce v ČR pro milovníky vojenské techniky sice nestihnu, ale začínám silně zvažovat BAHNA, dny dovolené sice nepěkně mizí, ale… čert to vem :-)

Duben – to tradičně byla hudba. Uvízla jsem někde mezi Avantasií a Poets of the Fall, abych na závěr měsíce propadla písni “Bismarck” – Sabaton představili “just a present for our beloved fans”. Takové dárky bych brala pořád :-) Čím víc tu píseň poslouchám, tím víc se mi líbí. A to nemluvím o skvělém videu! A moooc se těším na koncert, který proběhne za pouhých pár dnů v Amfiteátru Lochotín v Plzni!

Související příspěvky

Facebook